London
Londoni Stanstedi lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist London Stansted.

Hotellid London Stansted lennujaama läheduses

Krystof Hajek ajakohastatud 7. 1. 2024

Varahommikuste väljumiste puhul on paljudele teist mugav ööbida lennujaamas asuvas hotellis. Transpordiga Londoni kesklinnast tuleb arvestada kuni 2 tundi. Lisaks ei ole alates 2018. aastast võimalik ööbida lennujaama ootesaalis.

Ööbimine terminalis

Kuigi lennujaam on tehniliselt 24 tundi ööpäevas avatud (näiteks saabuvate lendude saalis asuvasse Costa Coffe'i või Marks & Spenceri supermarketisse saab tegelikult ööpäevaringselt), ei ole teil lubatud seal ööbida.

Enamik terminali piirkondi suletakse kella 0:00 ja 2:00 vahel ning reisijatel ei ole lubatud seal viibida.

Terminali lähedal asuvad hotellid (jalutuskäigu kaugusel)

Järgmisi hotelle saab kasutada otse terminali juures kuni 5 minuti jalutuskäigu kaugusel, ilma et oleks vaja kasutada hotellibussiteenust. Hinnad jäävad vahemikku 100 ja 180 GBP.

Hotellid 5 minuti jooksul bussiga

Umbes 1,5 km kaugusel terminalist saate ööbida kahes soodsas hotellis, mis esindavad piirkonna parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Jalutuskäik on võimalik, kuid mitte mugav, kuna hotellidesse ei vii korralik kõnnitee. Ametlik hotellibuss mõlemasse hotelli maksab 4 GBP ja sõidab 24/7. Juhile saab maksta kaardiga ja sularahaga.

Hinnad on madalamad kui hotellide juures otse terminalides ja algavad 70 gbp.

Lähedal asuvad hotellid

10-minutilise autosõidu kaugusel terminalist on palju odavamaid hotelle, mille hinnad algavad 62 eur. Lähedal asuvad Ramada by Wyndham või Days Inn by Wyndham hotellid võivad olla atraktiivsed, kuid neil ei ole oma hotellibussitransporti ja takso terminalini maksab umbes 17 gbp ühes suunas, mis teeb hinnaeelise olematuks.

Ainus hotell, millel on 24-tunnine lennujaamabuss on Novotel London Stansted Airport 4* 10 minuti kaugusel terminalist ja hinnad alates 92 eur.

 
Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.