Transport Lille lennujaamast

Lille

Lennujaamast sõidab spetsiaalne Flibco bussiliin otse kesklinna ilma peatusteta ja ümberistumisteta 7,99 euro eest. Odavamalt 1,80 eur eest saab kesklinna sõita bussiliiniga 68 koos ümberistumisega metroosse 4 Cantons Stade'i jaamas.

Kontrollige Lille'i hotellide hindu ja saadavust

Flibco buss

Lille'i kesklinnaga pakuvad otseseid ja kiireid ühendusi Flibco kaugbussid. Lille'is peatuvad need ainult kesklinnas Lille Flandres'i ja Lille Europe'i jaamade vahel.

Internetist flibco.com ostetud pilet maksab järgmised hinnad 7,99 eur, kuid pileti saab osta ka juhilt kaardiga 8 euro eest.

Edasi-tagasi piletid on soodushinnaga ja maksavad 13,99 eur.

  • Sõiduaeg - 25 minutit.
  • Sagedus - 60 minutit
  • Esimene buss lennujaama - 5:00
  • Viimane buss lennujaamast - 21:30, kuid mõnel päeval ka pärast 22:00, sõltuvalt jooksvast lennugraafikust.

Buss 68 + metroo

Odavamaks transpordiks, eriti kui kavatsete Lille'is rohkem ühistranspordiga ringi liikuda, läheb bussiliin 68 lähimasse metroojaama 4 Cantons Stade, kus saate ümber istuda kesklinna suunas kulgevale kollasele liinile 1.

Pileteid on kõige parem osta transpordiettevõtte Ilévia mobiilirakenduse kaudu (saadaval aadressil Google Play / App Store) või veebis aadressil ilevia.fr/boutique. Pileteid müüakse lennujaamas asuvates RELAY ajalehepoodides, kuid need ei ole alati saadaval. Bussijuhilt ei saa pileteid osta.

  • 1,80 eur - 1 tunnine transfeeripilet (bussid, metroo, trammid)
  • 5,30 eur - 24-tunnine päevapilet (bussid, metroo, trammid)

Buss 68 sõidab üks kord tunnis, kuid hommikul ja varajasel õhtul 2-3 korda tunnis. Metroo sõidab umbes 10-minutiliste intervallidega.

Kogu teekond lennujaamast koos ümberistumisega Lille'i kesklinna (Gare Flandres) kestab umbes 32-42 minutit.

Viimane buss lennujaamast väljub umbes kell 20:45 ja esimene kell 6:30.

Ühendusotsinguid ja sõiduplaane leiate aadressilt ilevia.fr: ilevia.fr.

Takso

Takso hind Flandres'i või Euroopa jaamadesse on umbes 35 eur. Odavamat võimalust pakub mobiilirakendus Uber (alates 25 eur), mis tegutseb ka Lille'is.

Autorent

Lille'i lennujaamas on mitu autorendifirmat, näiteks Europcar, Sixt või Flizzr. Nädalane rendihind on aastaringselt alates 130 eur.

Võrdle hindu ja broneeri auto

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.