Larnaca
Larnaka lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Larnaka.

Transfeer Larnaka lennujaamas

Krystof Hajek ajakohastatud 25. 1. 2024

Larnaka lennujaama teenindab üks terminal, mis teenindab kõiki lende kõikidesse sihtkohtadesse.

Odavad hotellid Larnaka lennujaama lähedal

Esimene korrus on reserveeritud väljuvate lendude jaoks, samas kui esimene korrus on saabuvate lendude jaoks. Orienteerumine terminalis on väga lihtne ja lennujaam on üks keskmise suurusega ja tõhusa paigutusega lennujaamadest. Nii et te ei pea muretsema pikkade vahemaade pärast lennukiteni.

ELi riikidest saabudes soovitame kasutada automaatseid kioskeid, kus te skaneerite oma passi või ID-kaardi, võtate paberi oma fotoga ja läbite passikontrolli.

Sellisel juhul ei küsi ametnik teilt mingeid küsimusi (välja arvatud juhul, kui paberil on rist / kehtetu foto), te lihtsalt annate paberi üle ja kiirendate kogu passikontrolli protsessi.

Ümberistumine lendude vahel

Larnaka lennujaamas on ümberistumise jaoks väga selge, järgige lihtsalt "Connecting Flights" märke. Ümberistumisel (kui te registreerute järgmisele lennule) ei pea te transiitväljakust lahkuma, kuid peate siiski läbima turvakontrolli.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.