Teenused Larnaka lennujaamas

Larnaca

Uuri, millised teenused ja rajatised on Larnaca lennujaamas saadaval. Kus on parim koht, kus süüa ja kus teha sisseoste?

Odavad hotellid Larnaka lennujaama lähedal

Internet ja wi-fi

Wifi on tasuta ja piiranguteta saadaval. Ühendage end "Airport Free-Wifi" võrku.

Kui kasutate ELi liikmesriigi sim-kaarti, saate Küprosel helistada ja kasutada andmeid samade hindadega kui oma kodumaal.

Muul juhul hangi airalo. com'ist kiiresti ja lihtsalt andmeside-e-sim.

Pagasi hoiustamine

Pagasihoidla asub lennule registreerimise lobby's, see on tähistatud kui "Special Baggage Counter". Te maksate 20 eur päevas.

Kauplused ja supermarketid

Xpress Mart minipood jookide ja põhiliste suupistetega asub saabuvate lendude saalis takso väljapääsu juures. See on avatud 24/7.

Kiireid toidupoode saate teha veel Camden Foodi minimarketis pärast turvakontrolli.

Üldkasutataval alal rohkem poode ei ole, kuid transiiditsoonis on tollimaksuvabad kauplused, moe-, elektroonika- või kohalikud tooted.

Larnaka lennujaama poodide nimekirja leiate aadressilt: hermesairports.com/shop.

Sularahaautomaadid

Sularahaautomaadid asuvad suurel hulgal kogu lennujaamas. Valdavat enamikku sularahaautomaate haldab Euronet ATM, mille teenustasud on kõrged (kui teil on eurokontoga kaart, on väljavõtmistasu 4 eur. Välisvaluutakontoga kaartide puhul on see tunduvalt kõrgem!).

Otsige ebaloogiliselt väljalennu saalis (1. korrus) tasuta sularahaautomaati, mida haldab Bank of Cyprus.

Restoran

Restoranid ja kohvikud leiab suuremal hulgal pärast turvakontrolli, kuid kaks kohvikut on 24 tundi avatud ka saabuvate lendude saalis.

Tuntud kaubamärkide hulka kuuluvad Costa Coffe avalikus ruumis ning Burger King, Ritazza, Flocafé ja Segafredo transiidialal.

Kõigi Larnaka lennujaama restoranide nimekiri: hermesairports.com/dine

Suitsetamiskohad

Transiittsoonis saate kasutada Burger Kingi restorani juures asuvat ventileeritavat suitsetamisruumi.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.