Transport Kutaisi lennujaamast

Kutaisi

Lennujaama teenindavad linnadevahelised bussid ja rongid 2 km kaugusel asuvast jaamast. Lähedal asuvatel peatänavatel sõidavad ka autorendifirmad ja kohalikud kaubikud, mida nimetatakse marshrutkaks.

Autorent

Lennujaamas on mitu autorendipunkti, sealhulgas sellised rahvusvahelised kaubamärgid nagu Avis, Enterprise ja Alamo.

Kui teid ei häiri Gruusia teede vilgas ja metsik liiklus, siis on autoga reisimine vaieldamatult kõige paindlikum transpordiliik. Madalaimad nädalase rendi hinnad algavad umbes 250 eurost.

Võrdle hindu ja broneeri auto

Transport Kutaisisse

Üle 26 km kaugusel asuv Kutaisi on tavaliselt esimene peatuspaik Gruusias ringi reisides, vähemalt 1 ööks. Sõit kestab umbes 40 minutit.

Väikebuss

Fikseeritud marsruudiga bussid, mis peatuvad seal, kus te küsite, on kõige odavam transpordiliik.

Need ei sõida kogu tee kuni terminali, vaid peatuvad 50 meetri kaugusel üle parkla peateel. Väikebussid sõidavad ebakorrapäraselt, päeval (umbes kell 6-20) tavaliselt vähemalt üks iga 20 minuti tagant, öösel on tõenäosus, et sa saad kaubiku kätte, oluliselt väiksem.

Väljasõidul on tasu 3 geeli ja ainult sularahas.

Väikebussid sõidavad tavaliselt ainult Kutaisi kesklinnast umbes 3 km kaugusel asuvasse peabussijaama, kuhu saab 1 geeliga bussiliiniga 1.

Takso / Bolt

Takso on kõige levinum transpordiliik. Mis tahes kellaajal päeval või öösel on terminalist väljas palju taksojuhte, kes teid oma autodele taga ajavad.

Taksomeetrid siin puuduvad, seega sõltub see puhtalt teie kauplemisoskustest. Tavaline hind keskusesse ei tohiks ületada 35 geeli.

Oluliselt odavam on kasutada taksot Gruusias populaarse rakenduse Bolt kaudu. Sõltuvalt tipptunnist maksab Bolt kesklinna 20 geelist kuni 27 geelist.

Buss

Regulaarne Gruusia bussiliiklus Kutaisisse on tühistatud. Hetkel puudub ka Omnibussiliiklus Kutaisi. Mõlemad ettevõtted sõidavad nüüd ainult Tbilisisse või Batumisse.

Kutaisi ühistranspordi bussid ei sõida lennujaama.

Otsi kõige odavamaid hotelle Kutaisis

Transport Tbilisisse

Kiireim viis on 2 lennuettevõtja bussidega ilma ümberistumiseta otse terminalist. Ümberistumise hind ei ole ülepaisutatud ja seetõttu ei tasuks ümberistumisega läbi Kutaisi kesklinna sõita. Samuti on olemas rongiühendus.

Bussid

Kuigi saabuvate lendude saalis on mõlema vedajaga seotud kioskid, soovitame kindlasti osta piletid internetist. Kohapeal ei pruugi olla vabu kohti.

Otse bussisõit kestab umbes 4 tundi.

  • Gruusia buss - broneerimine aadressil georgianbus.com, hind 25 geel / 45 geel edasi-tagasi.
  • Omnibuss - broneerimine aadressil omnibusexpress.ge, hind 25 geel (edasi-tagasi ei ole soodushinnaga), bussis saab valida konkreetsed istekohad

Rong

Umbes 1800 meetri kaugusel terminalist asub Kopitnari jaam, mida Gruusia Raudtee kodulehel nimetatakse "Kutaisi rahvusvaheline lennujaam". Lennujaamaterminalist jaama ja vastupidi sõidab tasuta buss.

See väljub lennujaamast umbes 20 minutit enne rongi väljumist.

Rongid sõidavad väga ebakorrapäraselt, keskmiselt 6-9 korda päevas. Sõit Tbilisisse ei ole aega ega hinda väärt, kuid sõit toimub enamasti moodsate Stadleri üksustega ja võimaldab hingematvaid vaateid.

  • Hinnad ulatuvad 9 geelist vanade aeglaste rongide puhul kuni 33 geelini moodsate rongide puhul.
  • reis kestab 3 tundi moodsatel rongidel kuni 5,5 tundi vanematel rongidel.
  • sõiduplaanid ja piletite broneerimine (pärast registreerimist) veebilehel tickets.railway.ge

Transport Batumisse

Rannikulinna Batumi on kõige kiiremini võimalik jõuda ka otsebussidega ja alternatiivselt rongiga.

Buss

Kuigi saabuvate lendude saalis on mõlema vedajaga seotud kioskid, soovitame kindlasti osta piletid internetist. Kohapeal ei pruugi olla kohti saadaval.

Otse bussisõit kestab umbes 2 tundi.

  • Gruusia buss - broneerimine aadressil georgianbus.com, hind 20 geel / 36 geel edasi-tagasi.

Rong

Umbes 1800 meetri kaugusel terminalist asub Kopitnari jaam, mida Gruusia Raudtee kodulehel nimetatakse "Kutaisi rahvusvaheline lennujaam". Lennujaamaterminalist jaama ja vastupidi sõidab tasuta buss.

See väljub lennujaamast umbes 20 minutit enne rongi väljumist.

Rongid sõidavad väga ebakorrapäraselt, keskmiselt 5-6 korda päevas.

  • Hind 31 gel
  • reis kestab umbes 2 tundi
  • Sõiduplaanid ja piletite broneerimine (pärast registreerimist) aadressil tickets.railway.ge
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.