Transfeer Hamburg lennujaamas

Hamburg

Kuigi Hamburgi lennujaamal on kaks terminali, on see tegelikult üks üsna suur hoone, mis on jagatud kolmeks osaks: Terminal 1, terminal 2 ja "Airport Plaza", mis ühendab need kaks terminali.

Hoone on kaasaegne ja väga selgelt tähistatud.

Broneeri hotell Hamburgi lennujaama lähedal

Terminalide esimene korrus on kasutusel saabuvate lendude jaoks ning 1. korrusel asuvad check-in-punktid ja turvakontroll.

Üksikud terminalid on jagatud lennufirmade kaupa ja mõlemas teenindatakse samaaegselt nii Schengeni kui ka mitte-Schengeni riikide lende.

Terminalid lennuettevõtjate kaupa

Kui lähete järgmiste lennufirmadega, suunduge otse vastavasse terminali registreerimiseks. Isegi kui te eksite, jõuate 10 minuti jooksul ühe katuse all asuvasse kõrvalasuvasse terminali.

  • Terminal 1 - Air Cairo, Air France, Air Serbia, Condor, Corendon, Danish Air Transport, EasyJet, Emirates, Eurowings, Finnair, Freebird Airlines, Icelandair, Iran Air, ITA Airways, KLM, Mavi Gök, Norwegian, Nouvelair, Play, Sky Alps, SunExpress, Tailwind Airlines, Turkish Airlines, Volotea, Wideroe.
  • Terminal 2 - Aegean Airlines, Aer Lingus, Air Baltic, Austrian, British Airways, Brussels Airlines, Iberia, LOT, Lufthansa, Luxair, Marabu, Pegasus Airlines, Rhein-Neckar Air, Ryanair, SAS, Swiss, TAP, Tunisair, Vueling, Wizz Air.

Ümberistumine lendude vahel

Ümberistumine Hamburgis on väga lihtne ja ülimalt sirgjooneline.

Kui üldkasutataval alal (maismaa pool) on hoone jagatud kahe terminali vahel, siis transiidialal (lennuvälja pool) on need kaks osa ühendatud ühte terminali.

Seega, kui teil on ümberistumine Hamburgi lennujaamas, ei ole oluline, kas teie lend väljub terminalist 1 või terminalist 2: seal on tegelikult ainult üks transiittsoon ja te saate 10-minutilise jalutuskäigu jooksul vabalt terminalide vahel liikuda.

Schengeni <-> Schengeni

Kahe Schengeni alalt saabuva/taasuva lennu vahel ümberistumine on väga lihtne. Saate lennukist maha otse väljumisväravaalasse.

Kui reisite ainult käsipagasiga või kui teil on ümberistumine ühe broneeringuga ja te ei pea muretsema registreeritud pagasi pärast, otsige pärast hoonesse sisenemist lihtsalt väljumisväravat. Seal ei toimu registreerimist.

Kahe lennuki vaheline netoülemineku aeg on 5-10 minutit.

Non-Schengen <-> Schengen

Kui te saabute mitte-Schengeni riikidest (tavaliselt Dubai või Türgi), peate alati läbima passikontrolli ja seejärel turvakontrolli.

Kui te vahetate Schengeni riigist ümberistumist mitte-Schengeni lennule, peate läbima ainult passikontrolli.

Siiski ei pea te transiiditsoonist lahkuma ja läbite spetsiaalse transiitreisijate koridori.

Ümberistumise netoaeg kahe lennuki vahel on 30 kuni 75 minutit, sõltuvalt järjekorrast passikontrollis.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.