Dubai
Dubai lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Dubai.

Teenused Dubai lennujaamas

David Eiselt ajakohastatud 5. 9. 2023

Uurige, millised teenused ja rajatised on Dubai lennujaamas saadaval. Kus on parim koht, kus süüa ja kus teha sisseoste?

Odavad hotellid Dubais

Internet ja wi-fi

Tasuta WiFi-ühendus on saadaval DXB Free Wifi võrgu kaudu.

Ärge viivitage füüsilise sim-kaardi ostmisega saabumisel. Hankige Emirates'i andmeside-e-sim-kaart kiiresti ja lihtsalt veebist. airalo.com.

Kauplused ja supermarketid

Kasutage saabuvate lendude terminalis 3 asuvas toiduainesupermarketis Carrefour Express (24/7). Terminal 1 saabuvate lendude saali väljapääsu juures on Spinneys-keti filiaal (24/7). Terminalis 2 ei ole traditsioonilist supermarketit.

Muud kauplused asuvad peamiselt kõigi terminalide transiitväljakutel, mis toimivad suure kaubanduskeskusena.

Seal on klassikalised tollimaksuvabad kauplused, luksusmoe-, suveniiri- või mänguasjapoed. Kõigi poodide nimekiri on leitav veebisaidil dubaiairports.ae/shopping.

Restoranid

Dubai lennujaam on täis restorane. Enamasti asuvad restoranid pärast turvakontrolli, kuid kõigi terminalide üldkasutatavates ruumides on ka kiirtoidukohti, nagu Burger King ja McDonald's, ning palju kohvikuid, sealhulgas tuntud Starbucksi ja Costa Coffee'i ketid.

Enamik Dubai lennujaama restorane on avatud ööpäevaringselt. Vaata kõigi restoranide nimekirja terminalide kaupa veebisaidil. dubaiairports.ae/dining.

Pagasi hoiustamine

Pagasi hoiustamine on võimalik terminalis 1 ja terminalis 3, alati saabuvate lendude saalis üldkasutatavas ruumis. See on mõlemas terminalis avatud 24/7. Terminalis 2 pagasihoidlat ei leidu.

Terminalis 1 maksate 40 aed 12 tunni eest, samas kui terminalis 3 maksate ainult 35 aed 12 tunni eest.

Dušid

Dušid on tasuta ja neid leiate ainult terminalist 3 (väravate B13-B19 vahel).

Reisimine koos lastega

Beebinurgad ja beebide riietusruumid on paljudes kohtades turvakontrolli taga kõigis terminalides.

Kui te registreerite lapsevankri check-in'i juures, saate check-in'i juures tasuta rentida lapsevankri. Saate lapsevankriga hõlpsasti läbi turvakontrolli kõndida ja selle pardalemineku juures ära anda.

Sularahaautomaadid ja valuutavahetuspunktid

Ainult Travelexil on valuutavahetuspunktid, kus on ebasoodsad vahetuskursid. Kasutage kohalike või rahvusvaheliste pankade sularahaautomaate, mis asuvad kõikjal lennujaamas.

Joogivesi

Kõikide terminalide transiitvaldkondades on tualettide juures alati joogivee purskkaevud, millest saate oma pudelit tasuta täita.

Saadaval on nii külm kui ka kuum vesi.

Suitsuruumid

Suitsetamisruumid asuvad kõigis terminalides ja turvakontrolli taga.

Avatar uživatele
David Eiselt

David on Cestee asutaja ja tegevjuht. Ta on ka innukas reisija, kes on teinud 302 lendu ja külastanud 49 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.