Transport Cagliari lennujaamast

Cagliari

Cagliari lennujaama pääseb rongiga, mitmete bussiliinide ja autorendiga.

Autorent

Kui soovite Sardiiniat omal käel avastada, ringi sõita ja avastada mahajäetud randu või mägikülasid, on parim transpordivahend auto rentimine. Cagliari lennujaamas tegutseb palju autorendifirmasid, nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi. Neid kõiki saate hõlpsasti võrrelda ühe nupuvajutusega, näiteks nende veebisaitide kaudu:

Võrdle hindu ja broneeri auto

Hinnad varieeruvad suuresti sõltuvalt hooajast ja eelkõige sellest, kui kaugele ette broneerite. Kui broneerid auto suvehooajaks kuu aega ette, maksad nädalaks juba 800 eur, kuid kui broneerid näiteks kuus kuud ette, siis maksad sama auto eest samaks ajaks alates 150 eur.

  • 48 kohta, mida Sardiinias vaadata
  • Kuidas ringi liikuda
  • Parimad ööbimiskohad

Rong

Cagliari kesklinna saab rongiga kõrvalasuvast raudteejaamast "Elmas Aeroporto " (5 minutit jalutuskäiku mööda viidatud teed).

Rongid sõidavad iga 10-30 minuti tagant alates 5:30 kuni 23:00 ja viivad teid Cagliari keskjaama umbes 10 minutiga. Kontrollige täpset sõiduplaani aadressil trenitalia.com.

Pilet maksab 1,30 eur ja seda saab osta saabumissaalis olevast automaadist või internetist (ei ole seotud konkreetse ühendusega).

Samast peatusest saab rongidega sõita ka vastassuunas kõikidesse suurematesse Sardiinia linnadesse:

  • Oristano (6,10 eur, umbes 50-70 minutit).
  • Macomer - ümberistumine bussidesse Bosa (9,50 eur, umbes 2 tundi).
  • Olbia (18 eur, umbes 3,5 tundi).
  • Sassari (16,50 eur, umbes 3,5 tundi)

Buss

Viimane öine ühendus kell 0:15 lennujaamast või 0:00 kesklinnast ei ole enam rong, vaid bussiliin 160 (sõiduplaan: arstspa.info/160). Cagliarist peatuvad lennujaamas ka bussiliinid 501, 747 ja 9342, mis kõik sõidavad ainult 1-2 korda päevas.

Nende ARSTi liinide pileti saab osta saabuvate lendude saalis asuvast kassast, mis on avatud ajavahemikus 6:00-19:00. Piletit on mugav osta DropTicket mobiilirakenduse kaudu (saadaval Google Play / App Store'is).

Takso

Lennujaamas ootab alati hulk ametlikke taksosid. Cagliari kesklinna sõitmiseks kehtib kindlasummaline hind 17 eur.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.