Bukaresti Henri Coanda lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Bukarest.

Transfeer Bukarest lennujaamas

Krystof Hajek ajakohastatud 19. 3. 2024

Bukaresti lennujaam on keskmise suurusega lennujaam, millel on ainult üks terminal. Kompleks on jagatud kaheks hooneks - saabuvate ja väljuvate lendude hooneks. Neid kahte ühendab umbes 70 meetri pikkune koridor.

Odavad hotellid Bukaresti lennujaama lähedal

Pärast turvakontrolli jaguneb terminal veel kitsaks siseriiklikuks ja avaramaks rahvusvaheliseks osaks.

Üldiselt on Bukaresti lennujaam sageli väga rahvarohke ja kannatab istekohtade puuduse all. Julgestus- ja passikontroll võib võtta kuni 30 minutit.

Ümberistumine lendude vahel

Ümberistumisi Bukarestis pakub peamiselt TAROM Lääne-Euroopa ja Moldova või Lähis-Ida vahel või Rumeenia sihtkohtadesse.

Terminal on väike, kuid ümberistumise ajal tuleb alati läbida turvakontroll. Järgige "Connections" märke, mis viivad teid spetsiaalsesse transiidi turvakontrolli, kus ei ole vaja lahkuda transiidialalt.

Kui istute ümber rahvusvaheliselt lennult teisele rahvusvahelisele lennule, ei pea te läbima passikontrolli ja vajate ümberistumiseks vaid 45 minutit.

Kui te jätkate ümberistumist rahvusvaheliselt lennult riigisisesele lennule, siis läbite passikontrolli ja turvakontrolli, kuid ümberistumise minimaalne aeg on siiski 45 minutit.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.