Transport Brno lennujaamast

Brno

Brno lennujaama teenindavad 24/7 DPMB bussid, mis käitab kõiki Brno busse, trollibusse ja trammi.

Võite kasutada ka mitmeid autorendifirmasid ja taksosid.

Ühistranspordi bussid

Buss number E76 sõidab iga 30 minuti tagant Brno keskjaamast. Brno kesklinnas asuv lõpp-peatus asub bussiterminali "Benešova - Hotel Grand" piirkonnas (asukoht aadressil google.com/maps).

Liin E76 väljub lennujaama perroonilt number 6.

Pileti saab osta 25 krooni eest saabuvate lendude saalis asuvast automaadist (kuid maksta saab ainult müntidega), bussis, kinnitades oma maksekaardi kollasele valideerijale, või SMS-i teel (üksikasjalik info). Viimane võimalus on saadaval ainult Tšehhi operaatorite sim-kaartide puhul.

Kui maksate kaardiga bussis, ei kinnita kaarti bussist väljudes valideerijale (ainult juhul, kui sõidate vähem kui 15 minutit, et saada soodushinnaga lühiajaline pilet).

Kaardilt ei võeta 24 tunni jooksul kunagi rohkem kui 90 krooni, mis vastab 24-tunnisele piletile.

  • Hind - 25 krooni, pilet kehtib 60 minutit ja saate teha nii palju ümberistumisi kui soovite. Iga ümberistumise ajal tuleb kaardil uuesti piiksutada.
  • Sagedus - 30 minutit
  • Sõiduaeg - 18 minutit
  • Sõiduplaan: dpmb.cz/jizdni-rady-zastavek-linek

Öösel kasutage bussi N89, mis sõidab samuti iga tunni tagant pearaudteejaamast. Kell 23:30 ja 00:30 vahel on bussil 30-minutiline intervall. Teenus läbib veidi pikemat marsruuti kui E76 ja seega kulub jaama jõudmiseks umbes 30 minutit.

Takso

Saabumise ajal ootab terminali ees alati mitu taksot. Enne igat sõitu peab taksojuht alati arvestit sisse lülitama ja kui juht tahab teiega oma hinna üle läbi rääkida, siis keelduge sõidust.

Brnos on olemas ka mobiilirakendused nagu Uber ja Bolt.

Kesklinna ja peajaama vaheline hind on 230-350 CZK, sõltuvalt hetke nõudlusest. Tavalise takso hind on umbes 350 krooni, sõltuvalt liiklusest.

Autorent

Europcar, Avis, Hertz või Sixt autorendi letid asuvad saabumis- ja väljumishallide vahelises koridoris.

Rendihinnad 4 päevaks algavad umbes 50 eurost.

Võrdle hindu - broneeri auto BRQ lennujaamas

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.