Bangkok
Bangkoki Suvarnabhumi lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Bangkok.

Transfeer Bangkok lennujaamas

Krystof Hajek ajakohastatud 9. 3. 2024

Lennujaamas on ainult üks suur terminal, nii et eksimine on praktiliselt võimatu. Rahvusvaheline osa asub terminali vasakpoolses osas, siseriiklik osa aga paremas osas, kuid need on omavahel ühendatud.

  • Saabumised - 1. korrus
  • Väljumised - 4. korrus

Terminal on avatud 24 tundi.

Ümberistumine lendude vahel

Bangkokis on ümberistumine suhteliselt lihtne. Kuigi lennujaam on väga suur, on seal ainult üks terminal, nii et sa ei pea tegelema sageli keerulise reisimisega ühest terminalist teise.

Odavad hotellid Bangkoki lennujaama lähedal

Rahvusvaheliste ümberistumistega lendude puhulei pea sa transiiditsoonist lahkuma, kui sul on ühe piletiga lennud. Te ei pea läbima passikontrolli, kuid läbite turvakontrolli.

Kogu lennujaama läbite ühest otsast teise umbes 25 minutiga, mis on samuti realistlik ümberistumisaeg ühest lennukist teise. Järjekorrad ümberistumise turvakontrolli juures on tavaliselt lühikesed ja väga hästi korraldatud.

Kui te jätkate Tais, peate kõigepealt läbima immigratsiooni. Jälgige märke, mis suunavad teid Chiang Mai, Phuketi, Krabi jne. väljumiste juurde.

Suvarnabhumi lennujaama transfeeriteave don mueang dmk vt jaotist Transport.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.