Bangkok
Bangkoki Suvarnabhumi lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Bangkok.

Teenused Bangkok lennujaamas

Krystof Hajek ajakohastatud 9. 3. 2024

Uuri, millised teenused ja võimalused on Bangkok Suvarnabhumi lennujaamas saadaval. Kus on parim koht, kus süüa ja sisseoste teha?

Odavad hotellid Bangkoki lennujaama lähedal

Internet ja wi-fi

Tasuta wifi on saadaval @Airport Free Wi-Fi by NT võrgu kaudu.

Sa pead täitma oma nime ja e-posti aadressi, kuid seda ei ole vaja kontrollida, nii et võid vabalt kõik andmed välja mõelda. Wifi töötab alati 1 tund, pärast seda tuleb uuesti sisse logida. Seda protsessi võib korrata ikka ja jälle.

Ärge viivitage pärast saabumist füüsilise sim-kaardi ostmisega. Hankige Tai andmeside e-sim kiiresti ja lihtsalt aadressil airalo.com.

Pagasi hoiustamine

Pagasihoidlat leiad mitmes kohas. Peamist hoiuruumi haldab Bellugg ja selle leiad saabumistasandil (2. korrus). See on avatud 24 tundi ööpäevas ning hind päeva kohta sõltub pagasi suurusest ja jääb vahemikku vahemikku 100 thb ja vahel. 150 thb.

Broneerimine veebis veebilehel bellugg.com ja saate allahindlust ning maksate alates 80 thb.

Rongijaama sissepääsu juures on mitmeid teisi kappe, sealhulgas iseteeninduslikke kappe. Enamik neist on avatud 24 tundi ööpäevas ja nende hinnad on sarnased vahemikus 100 thb ja 150 thb sõltuvalt teie pagasi suurusest.

Kõik kapid on ainult sularahaga.

Sularahaautomaadid ja valuutavahetuspunktid

Lennujaamas on absoluutselt igal pool suur hulk sularahaautomaate, kuid ainult roheline KBank. Sularahaautomaadid võtavad tasu 220 thb väljavõtmise eest ja te ei leia lennujaamast ühtegi teist panka.

Valuutavahetuspunkte haldab samuti KBank, kellel on neid paljudes kohtades üle kogu lennujaama. Vahetuskursid ei ole siiski väga head ja raha on parem vahetada raudteejaama sissepääsu juures asuvas Happy Rich vahetuskabiinis.

Kauplused ja minimarketid

Lennujaama transiitala meenutab kõrgekvaliteedilist kaubanduskeskust. Seal on peaaegu eranditult moe-, juveeli- ja kellamüügiga tegelevad luksuskauplused, kallid mänguasjapoed ja duty free poed.

Praktilisemad on reisijate jaoks pärast saabumist toiduga tegelevad minimarketid.

  • 7Eleven - avalik ala, saabumis- ja rongijaamades, kõik filiaalid on avatud 24/7.
  • Family Mart - avalik ala, saabuvate lennujaamade juures, avatud 24/7

Samuti leiate Boots'i apteegid, mis on avatud 24/7, transiidialal turvakontrolli lähedal ja saabuvate lendude avalikus osas.

Kõigi kaupluste loetelu leiate lennujaama veebisaidilt.

Restoranid

Enamik restorane asub terminali avalikus osas, kus neile on pühendatud kogu 3. korrus. Siit leiate rahvusvahelisi restorane, kohalikku kööki ja kiirtoidukohti nagu McDonald's ja Subway.

Turvalisuse taga on vähem restorane, kuigi ka siin ei jää te nälga. Siiski on hinnad tunduvalt kõrgemad kui avalikus piirkonnas.

Kõigi söögikohtade loetelu on saadaval lennujaama veebilehel.

TIPP: avaliku osa esimesel korrusel (tähistatud kui 1. tasand), kõige tagumises otsas (paremal pool, kui väljute rongist) asub rahvalik söögikoht "Airport Street Food by Magic Food Point". See pakub peamiselt tai ja hiina kööki hinnaga alates 80 thb põhitoidukorra eest. Sa sööd siin maitsvalt ja palju. Kohe pärast vasakult sisenemist peate kassas raha vahetama kupongide vastu, millega saate siis igas kioskis toidu eest maksta.

Dušid ja bassein

Lennujaamas ei leia avalikke dušše, välja arvatud ootesaalides, kuhu pääsevad ainult äriklassi ja esimese klassi reisijad või kuldse ja kõrgema kliendikaardi omanikud.

Ainus alternatiiv on lähedal asuv Novotel hotell, kus on dušid, saun ja bassein, vt teavet hotellide rubriigis.

Joogivesi

Pärast turvakontrolli on tualettide juures alati külma joogivee purskkaevud, millest saate oma pudelit tasuta täita.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.