Teenused Ateena lennujaamas

Ateena akropolise

Uurige, millised teenused ja rajatised on Ateena lennujaamas saadaval. Kus on parim koht, kus süüa ja kus teha sisseoste?

Internet ja wi-fi

TasutaWiFi-ühendus on saadaval kogu lennujaamas. Ühendage end "ATH Free" võrku, mis töötab tasuta 60-minutiliste intervallidega. Pärast seda aega võite aga uuesti sisse logida ja korrata protsessi nii mitu korda kui soovite esimese 24 tunni jooksul.

Kui kasutate ELi sim-kaarti, saate Kreekas helistada ja kasutada andmeid samade hindadega kui kodumaal.

Muul juhul saad andmeside-e-simi kiiresti ja lihtsalt aadressil airalo.com.

Odavad hotellid Ateena lennujaama lähedal

Restoranid

Restoranid asuvad nii maapealsel kui ka lennuvälja pool (turvakontrolli taga). Terminali avalikus osas leiad näiteks Burger Kingi ja Starbucksi (vastavalt 2. ja 1. korrusel), transiitväljakul aga rohkem kohalikke restorane ja kiirtoidukohti.

Populaarsete kiirtoidukettide hulka kuulub Everest, kust saab osta jooke, kohvi ja mitmesuguseid võileibu. Need filiaalid asuvad üle kogu lennujaama.

Restoranide nimekirja leiate lennujaama veebilehelt: aia.gr/restaurants-ja-kohvikud.

Kauplused ja supermarketid

Lennujaamas ei ole üldtarbekaupu müüvat supermarketit. Kasutada saab ainult WHSmithi ajalehepoode, mis pakuvad piiratud valikut jooke ja suupisteid. WHSmithi kauplused asuvad nii lennu- kui ka maapeal.

Saabuvate lendude saalis on ka apteek, mis on avatud 6:00-24:00.

Kvaliteetsemate rõiva-, käekellade või parfümeeriabrändide kauplused, samuti tollimaksuvabad kauplused asuvad peamiselt pärast turvakontrolli.

Sularahaautomaadid

Sularahaautomaadid asuvad peamiselt maapeal. Kahjuks ei leia siit ühtegi tasuvaba sularahaautomaati. Väliskaardiga tehtavate väljamaksete hinnad on igas pangaautomaadis järgmised:

  • Alpha Bank, Eurobank ja HSBC - 2,50 eur
  • Pireaus Bank - 3 eur
  • Euronet ATM - 4 eur

Pagasi hoiustamine

Pagasiruum asub saabuvate lendude terminali lõpus värava 1 lähedal. Ööpäevase hoiustamise eest maksate alates 8 eur kuni 18 eur sõltuvalt teie kohvri suurusest. Pagasiruumi haldab Care4bag.

Suitsetamiskohad

Suitsetamiskohad asuvad kõigis lennujaama piirkondades, sealhulgas turvakontrollipunktide taga asuvas transiitväljakus.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.