Transport Antigua lennujaamast

Antigua and Barbuda

Ühistransporti otse lennujaama ei ole ja enamik reisijaid lahkub kas hotelli, takso või rendiautoga.

Autorent

Lennujaamas on mitu tuntud autorendifirmat (Avis, Hertz, Thrifty jne), mis kõik asuvad vanast terminalist eemal asuvas madalas hoones. Enamik reisijaid saabub uude terminali, kust ei ole autolaenutusfirmade juurde viita. Lahkudes lennujaama hallist, pöörake vasakule. Pöörake lihtsalt nurga taha, kõndige 100 meetrit vana terminali poole ja näete rendifirmasid.

Hinnad väiksema auto rentimiseks nädalaks kõrghooajal (detsembrist aprillini) ulatuvad umbes kuni 400 usd. Madalhooajal saab auto rentida nädalaks ka aadressil 350 usd.

Soovitame tungivalt broneerida auto aegsasti ette. Kohalike rendifirmade võimsus on väike ja juhtub, et autod on välja müüdud isegi 3 kuud enne planeeritud reisi.

Antiguas ja Barbudal sõitke vasakul.

Üksikasjalikku teavet saarel sõitmise kohta leiate Antigua ja Barbuda sõidujuhist.

Takso

Ametlik taksopeatus asub uue terminali saabumishalli ees ja on tähistatud kollase "Taxi Dispatcher" sildiga. Lennujaama hinnad on fikseeritud ja maksta saab tavaliselt ainult sularahas, kuid ka USA dollarites.

  • St. John's - 12 usd
  • Jolly Harbour - 25 usd
  • Dickenson Bay - Dickenson Bay - 17 usd
  • English Harbour, Falmouth, Old Road, Urlings, Half Moon Bay -. 32 usd
  • Long Bay - Long Bay - 29 usd

Buss

Lähim bussipeatus on Main Streetil umbes 350 meetri kaugusel terminalist bensiinijaama lähedal (vt google.com/maps). Liin 42 kulgeb mööda seda tänavat ja lõpeb East Bus Stationis St John'sis. Buss ei sõida otse terminali ja ei ole suure pagasiga reisijatele mugav transpordivahend.

Lisaks ei ole bussid päris bussid, vaid väga kitsaste ruumidega väikebussid või väikesed kaubikud.

Pilet maksab 2,25 xcd ja see tuleb väljumisel maksta bussijuhile sularahas, kui sõidate lennujaama suunas. Teises suunas makstakse see bussi sisenemisel.

Saare bussidel puudub regulaarne sõiduplaan ja nad väljuvad siis, kui nad täis saavad. Liin 42 sõidab umbes 1-2 korda tunnis. Hommikul ja pärastlõunal võib olla kuni 3 lendu tunnis.

Lisateavet saarel reisimise kohta leiate meie Antigua ja Barbuda reisijuhist.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.