Transfeer Antigua lennujaamas

Antigua and Barbuda

Lennujaamas on 2 terminali. Suuremat kaasaegset terminali, mis asub lennujaama vasakul pool, kasutatakse enamiku rahvusvaheliste lendude jaoks. See hoone on suur, avar ja väga selge.

Saabuvad lennud asuvad terminali paremal pool, registreerimislauad vasakul ja turvakontroll esimesel korrusel.

Väike vana terminal asub kontrolltorni all ja teenindab mõningaid väiksemaid lennufirmasid, mis lendavad ümbritsevatele saartele.

Terminal ei ole piletil märgitud ja seda ei leia ka väljumistahvlitel. Kui väljuvate lendude ekraanil on näidatud check-in letid 28 kuni 39, peate minema vanasse terminali. Kõik ülejäänud letid asuvad uues terminalis.

Ümberistumine lendude vahel

Lennujaam on üks suhteliselt oluline ümberistumise sõlmpunkt Kariibi mere piirkonnas.

Sageli saab Antiguas ümberistumist teel Kariibi mere lõunapoolsetelt saartelt (Barbados, St. Lucia, Dominica) põhjapoolsetele saartele (St. Martin, Tortola, Turks ja Caicos).

Kui teil on mõlemad lennud ühe ja sama broneeringuga (ümberistumine on lennuettevõtja poolt tagatud), ei lahku te transiitpiirkonnast ja teie pagas antakse automaatselt üle. Te ei lähe ümberistumise ajal läbi passikontrolli, vaid ainult läbi turvakontrolli.

Kui teil on ümberistumine vanast terminalist väljuvatele lendudele (tüüpilised sihtkohad on Montserrat, Barbuda või Anguilla), peate alati läbima immigratsioonipunkti, võtma oma pagasi ja minema jalgsi vanasse terminali.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.