Amsterdam
Amsterdami Schipholi lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Amsterdam.

Transfeer Amsterdam lennujaamas

Krystof Hajek ajakohastatud 16. 2. 2024

Lennujaam koosneb ühest tohutust hoonest, mis on jagatud saalideks 1, 2 ja 3.

Odavad hotellid Amsterdami lennujaama lähedal

Kontrollige otse hoone sissepääsu juures asuvatelt väljumistahvlitelt oma halli numbrit, seejärel minge üles esimesele korrusele, kus on check-in laud ja ka turvakontroll.

Üksikud registreerimissaalid on jagatud lennuettevõtjate kaupa.

  • Saal 1 - Air France, Austrian Airlines, KLM (Euroopa lennud), LOT, Lufthansa, SAS, Swiss, TAP Portugal, Transavia, Vueling.
  • Saal 2 - China Southern, Delta, KLM (Euroopavälised lennud + Ühendkuningriik).
  • Saal 3 - Aer Lingus, AeroMexico, Air Baltic, Air Canada, American Airlines, British Airways, China Airlines, Corendon, easyJet, Emirates, Etihad Airways, Eurowings, Qatar Airways, Ryanair, Singapore Airlines, Surinam Airways, TUI, Turkish Airlines, United.

Esimesel korrusel asuvad saabuvate lendude ja maa-alune raudteejaam.

Jaotus Schengeni ja mitte-Schengeni lendude vahel toimub pärast turvakontrolli.

Ümberistumine lendude vahel

Kuigi lennujaam on suur, on tal üks suur terminal. Seetõttu on seal suhteliselt lihtne navigeerida ja isegi kui te eksite esimesel korral kogemata õigesse suunda, ei pea te tegema keerulisi ümberistumisi teistesse terminalidesse.

Transiiditsoonis on sektsioonid jagatud tähtedega B-H ja M. Vaadake väljumistahvlit, et teada saada, millisest väravast teie jätkulend väljub kohe pärast lennukist väljumist, ja järgige selgeid särke, mis ütlevad teile, kui kaugel te igast sektsioonist minutites olete.

Lennujaama ametlikul veebisaidil on selge teave ümberistumise kohta: www.schiphol.nl/en/transfers.

Schengeni alal toimuvalt lennult väljaspool Schengeni ala lendavale lennule ümberistumisel läbite passikontrolli. Euroopa passide puhul kasutage palju kiiremaid automaatseid väravaid. Schengeni territooriumilt väljapoole ümberistumisel turvakontrolli ei toimu.

Teisalt, kui te saabute väljastpoolt Schengeni ala, läbite alati julgestus- ja passikontrolli.

Teil on vaja ümberistumist ainult sama pileti piires, mida lennufirma teile müüb. Amsterdamis saad tavaliselt 35 minutiga lennukist lennukile.

Pikemate ümberistumiste (5 tundi või rohkem) puhul tehke kõrvalepõige Amsterdami kesklinna. Rongiga oled siin 15 minutiga, vaata transpordi kohta.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.