Transavia pagas

Transavia

Transavia Basic- ja Plus-hindade puhul on lubatud kaasa võtta ainult üks väike käsipagas, mis mahub teie ees oleva istme alla.

Teine suurem käsipagas või registreeritud pagas tuleb alati eraldi osta ostuprotsessi kolmandas etapis pärast isikuandmete täitmist.

Tariifid Käsipagas
40x30x20 cm
Käsipagas
55x35x25 cm
Registreeritud pagas
Basic tasuta 12 eur kuni 27 eur 22 eur kuni 75 eur
Plus Tasuta 12 eur kuni 27 eur Tasuta kuni 20 kg
Max tasuta tasuta tasuta kuni 30 kg

Käsipagas

Kui te ostate Basic või Plus pileti ja ei maksa broneerimisel suurema käsipagasi eest, võite pardale võtta ainult väikese pagasi mõõtmetega 40 x 30 x 20 cm.

Võite lisada suurema käsipagasi mõõtmetega 55 x 35 x 25 cm. Tasu on marsruuditi erinev ja jääb pileti ostmise ajal internetis broneerides vahemikku 10-27 eur.

Kui jõuate lisapagasiga väljumisväravasse, maksate sõltuvalt marsruudist 25 eur kuni 45 eur.

Käsipagasi hulka kontrollitakse rangelt ja kui te ei ole ostnud teist pagasiühikut, ei tohi te pardale võtta isegi käekotti või kotti alates duty free shop ekstra.

Käsipagasi kogukaaluks on kehtestatud maksimaalselt 10 kg, kuid seda ei kontrollita väga tihti.

Registreeritud pagas

Kuni 20 kg kaaluv registreeritud pagas sisaldub Plus-hinnas ja kuni 30 kg kaaluv pagas sisaldub Max-hinnas.

Kui soovite reisida registreeritud pagasiga ja ei vaja Plus-hinna lisateenuseid (võimalus muuta piletit või valida konkreetne istekoht lennuki tagaosas), valige Basic-hind ja lisage registreeritud pagas pileti ostmise etapis 4. sammus.

Sellisel juhul maksate umbes 20 eurot vähem kui Plus-hinna valimisel.

Tasud registreeritud pagasi eest on järgmised ja sõltuvad lennu pikkusest ja põhipileti hinnast:

Kogumass Tasu veebipõhise ostu korral Tasu lennujaamas ostmisel
15 kg 22 eur - 45 eur 60 eur
20 kg 27 eur - 50 eur 70 eur
25 kg 31 eur - 63 eur 80 eur
30 kg 41 eur - 75 eur 100 eur

Lastekärud lastele

Kui reisite väikeste lastega, on teil automaatselt õigus tasuta vedamisele nii lapsevankri kui ka autoistme või reisivoodi puhul.

Loomad

Lemmikloomi võib transportida salongis ja lastiruumis, kuid ainult koeri või kasse ja mitte nooremaid kui 4 kuu vanuseid. Reisijateruumis veetavad loomad peavad mahtuma kasti mõõtmetega 40 x 30 x 24 cm.

Tasu on 50 eur salongis ja 77 eur lastiruumis vedamise eest. Loomale tuleb enne ostmist taotleda pilet, kus teid teavitatakse ka veotingimustest.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.