Transavia hilinenud ja tühistatud lennud

Transavia

Kas teie Transavia lend on tühistatud või hilinenud 2 tundi või rohkem? Siis on teil õigus saada hüvitist kuni 600 eur inimese kohta.

Võite nõuda hüvitist otse lennufirmalt või lihtsalt ja tasuta spetsialiseerunud agentuuridelt.

Uurige, kas teil on õigus saada hüvitist

EÜ määruse nr 261 kohast hüvitist kohaldatakse kõigi Transavia lendude suhtes, kuna lennuettevõtja on registreeritud Madalmaades ja Prantsusmaal, mis on mõlemad ELi liikmesriigid.

Transavia lennu hilinemine

Kui teie lend hilineb väljumisväravas 2 tundi või rohkem, peab Transavia pakkuma teile tasuta jooke, mis on proportsionaalsed hilinemise pikkusega.

Kui hilinemine saabumislennuväljal on 3 tundi või rohkem, on teil õigus saada rahalist hüvitist 250 eur kuni 600 eur sõltuvalt kahe lennujaama vahelisest vahemaast.

Teil on õigus rahalisele hüvitisele ainult siis, kui Transavia on hilinemises süüdi. Lisateavet selle kohta saate lugeda artiklist Lennu hilinemise eest makstav hüvitis.

Kaugus Hilinemine Hüvitis
kuni 1 500 km 3h+ 250 eur - taotlege internetis
1 500 kuni 3 500 km 3h+ 400 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 3h+ 300 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 4h+ 600 eur - taotlus internetis

Transavia tühistatud lend

Kui Transavia tühistab teie lennu rohkem kui 14 päeva enne väljumist, on teil õigus tasuta muuta kuupäeva või saada tagasi algne piletihind.

Kui teie lend tühistatakse vähem kui 14 päeva enne väljumist, on teil automaatselt õigus saada rahalist hüvitist kuni 600 eur.

Ka siin kehtib hüvitis ainult siis, kui lennuettevõtja tühistab lennu, mitte ettenägematute asjaolude tõttu.

Kust taotleda hüvitist

Hüvitist saate taotleda otse lennuettevõtjalt, kasutades selleks veebisaidil esitatud kontaktandmeid: transavia.com/contact.

Sageli püüavad lennuettevõtjad siiski vältida hüvitist ja venitada kogu nõude menetlemist, ignoreerides ja valetades, seega pöörduge otse agentuuri poole.

Saate kuni 600 eur

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.