SATA Air Acores pagas

Dash 8 q-400 Ponta Delgada lennujaamas

SATA Air Acoresiga reisides on teil alati õigus tasuta registreeritud pagasile ja käsipagasile saarte vahelistel lendudel Assooridel.

Väljaspool Assoore sõltub tasuta pagasi arv valitud piletihinnast.

Käsipagas

Käsipagas sisaldub alati kõikide lendude piletihindades, kusjuures käsipagasi on alati 2 tükki. Kogumass ei tohi ületada 8 kg.

Käsipagasi maksimaalsed lubatud mõõtmed SATA-lennul on järgmised:

  • 55x40x20 cm
  • 40x30x15 cm

Kuna SATA Air Acores'i suhteliselt väikestes lennukites on ruumi piiratud, on oluline rangelt kinni pidada pagasi mõõtmetest ja nende ületamisel tuleb pagas tasuta ära anda.

Kõvad kohvrid, mis ületavad mõõtmeid isegi mõne sentimeetri võrra, lihtsalt ei mahu salongi.

Registreeritud pagas

Saarte vahelistel lendudel Assooridel on registreeritud pagas alati piletihinna sees. Kõikidel lendudel kehtib sama reegel, et pagas ei tohi kaaluda rohkem kui 23 kg.

Lendudel Assooridelt Madeirale ja Kanaari saartele ei sisalda registreeritud pagasit kõige odavam "Simple" piletihind. Parim hind registreeritud pagasi eest on kallima "Basic" piletihinna puhul.

Võrdle piletihindu aadressil skyscanner.com

Lastepagas ja lapsevankrid

SATA Air Acores kannab väikeste laste lapsevankreid tasuta. Kokkupandava lapsevankri, väikelaste turvatooli või reisivoodi saab tasuta ära anda.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.