SATA Air Acores hilinenud ja tühistatud lennud

Dash 8 q-400 Ponta Delgada lennujaamas

Kas teie lend SATA Air Açoresiga tühistati või hilines 2 tundi või rohkem? Siis on teil õigus saada hüvitist kuni 600 eur inimese kohta.

Võite nõuda hüvitist otse lennuettevõtjalt või lihtsalt ja tasuta spetsialiseerunud agentuuridelt.

Hüvitise taotlemine

Vastavalt EÜ määrusele nr 261 kohaldatakse hüvitist kõigi lendude suhtes, mida opereerib SATA Air Açores, kuna lennuettevõtja on registreeritud Portugalis, mis on ELi liikmesriik.

Lennu hilinemine SATA Air Açoresiga

Kui lend hilineb väljumisväravas 2 tundi või rohkem, peab SATA Air Açores pakkuma teile tasuta värskendust, mis on proportsionaalne hilinemise pikkusega.

Kui hilinemine saabumislennuväljal on 3 tundi või rohkem, on teil õigus saada ka rahalist hüvitist 250 eur kuni 600 eur vastavalt kahe lennujaama vahelisele vahemaale.

Teil on õigus rahalisele hüvitisele ainult siis, kui hilinemine on SATA Air Açores'i süü. Lisateavet selle kohta saate lugeda artiklist Lennu hilinemise hüvitamine.

Kaugus Hilinemine Hüvitis
kuni 1 500 km 3h+ 250 eur - taotlege internetis
1 500 kuni 3 500 km 3h+ 400 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 3h+ 300 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 4h+ 600 eur - taotlus internetis

Tühistatud lend SATA Air Açoresiga

Kui SATA Air Açores tühistab teie lennu rohkem kui 14 päeva enne väljumist, on teil õigus tasuta muuta kuupäeva või saada tagasi algse piletihinna.

Kui lend tühistatakse vähem kui 14 päeva enne väljumist, on teil automaatselt õigus saada rahalist hüvitist kuni 600 eur.

Ka siin kehtib hüvitis ainult siis, kui lennuettevõtja tühistab lennu, mitte ettenägematute asjaolude tõttu.

Kust taotleda hüvitist

Võite taotleda hüvitist otse lennufirmalt, kasutades veebilehel olevaid kontaktandmeid: azoresairlines.pt/contact-us/claim.

Sageli püüavad lennuettevõtjad siiski vältida hüvitist ja venitada kogu nõude menetlemist, ignoreerides ja valetades, seega pöörduge otse agentuuri poole.

Saage kuni 600 eur

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.