Neos registreeruge lennule

Neos Boeing 787-900 Prahas PRG-s.

Neose lendudele saab lennule registreerida internetis ja lennujaamas tasuta. Online-registreerimine aadressil www.neosair.it on võimalik ainult Neose kaudu otse ostetud üksikpiletite puhul.

Kui te reisite reisibüroo reisibüroo vahendusel (nt Prahas, Brnos või Ostravas), ei saa te internetis registreeruda ja peate registreeruma (tasuta) lennujaamas.

Lennule registreerimise aeg lennujaamas

Lennule registreerimine lennujaamas on tavaliselt avatud 120 minutit enne väljumist Euroopa liinidel ja 180 minutit enneväljumist kaugliinidel, kus registreerimine lõpeb 60 minutit enne väljumist. Väiksemates lennujaamades, nagu Brno või Ostrava, võib lennule registreerimine alata umbes 120-150 minutit enne väljumist isegi kauglendude puhul.

Lennule minek lõpetatakse rangelt 30 minutit (40 minutit kauglendudel) enne väljumist.

Istekoha valik

Konkreetse istekoha saab valida individuaalse pileti ostmisel neosair.it veebilehe kaudu hinnaga vahemikus 12 eur kuni 30 eur sõltuvalt istekoha atraktiivsusest.

Sama hinda makstakse ka siis, kui teete oma valiku veebipõhise registreerimise käigus.

Kui te ei vali istekohta, määratakse teile tasuta juhuslik istekoht.

Kui reisite reisibüroo kaudu toimuva reisi raames, ei saa te eelnevalt konkreetset istekohta valida. Te võite aga lennujaamas lennule registreerimisel taotleda akna- või vahekäiguäärset istekohta ja teile võimaldatakse see vabade kohtade olemasolul.

Sellisel juhul soovitame, et jõuaksite lennule registreerimisele esimesena.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.