Neos pagas

Neos Boeing 787-900 Prahas PRG-s.

Neos Air pakub standardina 2 käsipagasi ja registreeritud pagasiühikut vastavalt ostetud pileti hinnale.

Käsipagas

Teil on õigus võtta Neos Airi igal lennul kaasa kaks käsipagasiühikut. Suurem neist tohib kaaluda kuni 8 kg ja mõõtmed ei tohi ületada kokku 115 cm (nt 55x40x20 cm).

Lisaks võite pardale tuua teise väiksema koti, mis peab mahtuma teie ees oleva istme alla. Tavaliselt on need mõõtmed umbes 40x30x20 cm, kuid need ei ole rangelt määratletud ega kontrollitud.

Registreeritud pagas

Registreeritud pagasi kaal ja arv sõltub konkreetsest lennupiletist ja sihtkohast. Odavaim PROMO-hind ei sisalda standardina registreeritud pagasit ja tuleb osta RELAX-hind ühe registreeritud pagasiga. Teise võimalusena saate pagasi osta lennule registreerimise ajal internetis või lennujaamas.

Lisapagasi hind on 50 eur kuni 15 kg kaaluva pagasi puhul ja 75 eur kuni 23 kg kaaluva pagasi puhul.

Ülekaalulise pagasi eest tuleb maksta, kui see ületab 1 kuni 10 kg 50 eur. 11 kg või rohkem kaaluva pagasi puhul tuleb maksta teise pagasi eest.

Tellimuslennul registreeritud pagas

Reisibüroode lendudel (kui on ostetud reisipakett) on registreeritud pagas alati standardselt kaasa arvatud. See kehtib ka CK Čedoki lendude puhul Prahas, Brnos, Ostravas või Bratislavas.

Hind sisaldab 1 tasuta pagasiühikut kaaluga 20 kg. Kaalupiirang kehtib iga pagasiühiku kohta ja seda ei saa arvestada perekonna piires.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.