Austrian Airlines registreeruge lennule

Austrian Airlines

Austrian Airlines on klassikaline võrguettevõtja ja pakub lennujaamas tasuta lennule registreerimist.

Lennule registreerimine lennujaamas

Lennujaamas pakutakse tasuta lennule registreerimist kõigis lennujaamades, kuhu Austrian lendab. Lendude avamise ja sulgemise aeg on sõltuvalt sihtkohast väga erinev. Euroopas on oodata, et letid avanevad 2 tundi ja sulgevad 45 minutit enne väljumist.

Viini lennujaamas on Austrian Airlinesi letid avatud 24 tundi ööpäevaringselt kõigi lendude jaoks.

Kas teil ei ole veel hotelli? Saa allahindlusi Booking.com-is

Iseseisva registreerimise letid

Valitud lennujaamades on saadaval ka iseselgitamisletid nii pardakaartide kui ka pagasi registreerimiseks.

Online-registreerimine

Veebis saab lennule registreerida juba 47 tundi enne väljumist. USA-st väljuvate lendude puhul saab veebis registreerida 24 tundi enne väljumist.

Printite pardakaardi välja ja lähete lennujaamas otse läbi turvakontrolli. Kui teil on pagas, annate selle ära pagasi väljastamise letis.

Kõige kiirem võimalus on kasutada mobiilset lennule registreerimist, laadides alla Austria rakenduse. Sa ei pea oma pardakaarti välja printima, vaid skaneeri lihtsalt QR-koodi lennujaamas.

Istekoha valik

Economy Light põhihinna ostmisel on konkreetse istekoha valimine lennukis tasuline.

Hinnad on üsna kõrged ja algavad Euroopa lendude puhul 14 eurost ja kauglendude puhul 25 eurost. Kui te ei vali istekohta, määratakse see teile juhuslikult ja tasuta.

Teise odavaima piletihinna Economy Classic puhul on juba võimalik vabalt valida konkreetne istekoht ja see võib paljudel juhtudel olla mugavam, kui soovite ise istekoha valida. Lisaks sisaldab hind ka registreeritud pagasit.

Kui reisite koos rohkem kui ühe inimesega, ei vali süsteem teile teadlikult istekohta.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.