Austrian Airlines hilinenud ja tühistatud lennud

Austrian Airlines

Kas teie Austrian Airlinesi lend on tühistatud või hilinenud 2 tundi või rohkem? Siis on teil õigus saada hüvitist kuni 600 eur inimese kohta.

Võite nõuda hüvitist otse lennuettevõtjalt või lihtsalt ja tasuta spetsialiseerunud agentuuridelt.

Hüvitise taotlemine

EÜ määruse nr 261 kohane hüvitis kehtib kõigi Austrian Airlinesi lendude kohta.

Austrian Airlinesi hilinenud lend

Kui lennu väljumisväravas tekib 2 tundi või rohkem hilinemine, peab Austrian Airlines pakkuma teile tasuta värskendust, mis on proportsionaalne hilinemise pikkusega.

Kui hilinemine saabumislennuväljal kestab 3 tundi või kauem, on teil õigus saada ka rahalist hüvitist 250 eur kuni 600 eur sõltuvalt kahe lennujaama vahelisest vahemaast.

Teil on õigus rahalisele hüvitisele ainult siis, kui Austrian Airlines on hilinemises süüdi. Lisateavet selle kohta saate lugeda artiklist Lennu hilinemise hüvitamine.

Kaugus Hilinemine Hüvitis
kuni 1 500 km 3h+ 250 eur - taotlege internetis
1 500 kuni 3 500 km 3h+ 400 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 3h+ 300 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 4h+ 600 eur - taotlus internetis

Tühistatud lend Austrian Airlinesiga

Kui Austrian Airlines tühistab teie lennu rohkem kui 14 päeva enne väljumist, on teil õigus tasuta muuta kuupäeva või saada tagasi algne piletihind.

Kui teie lend tühistatakse vähem kui 14 päeva enne väljumist, on teil automaatselt õigus saada rahalist hüvitist kuni 600 eur.

Ka siin kehtib hüvitis ainult siis, kui lennuettevõtja tühistab lennu, mitte ettenägematute asjaolude tõttu.

Kust taotleda hüvitist

Austrian Airlinesil on tagasimaksete ja hüvitiste taotlemiseks spetsiaalne kontaktleht aadressil austrian.com/at/en/contact-form-refund (austrian.com/at/en/contact-form-refund).

Ettevõte on tuntud oma õiglase suhtumise poolest klientidesse ja probleemivabade hüvitiste maksmise poolest. Kui tunnete siiski, et teil on õigus hüvitisele ja lennuettevõtja on teie nõude tagasi lükanud, võtke ühendust spetsiaalse sissenõudmisagentuuriga.

Saage kuni 600 eur

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.