Air Malta
KM Malta Airlines

Kõik, mida peate teadma enne lendamist KM Malta Airlines

KM Malta Airlines lennud

Krystof Hajek ajakohastatud 13. 4. 2024

Lennupileteid saate osta KM Malta Airlines'i kaudu, eriti kui reisite Maltale. Lennufirma teeb koostööd ka interline teiste ettevõtetega, eriti Swiss ja Lufthansa.

Kuigi KM Malta Airlines profileerib end pigem odavlennufirmana, pakub ta ka garanteeritud ümberistumisi Malta lennujaamas.

Pileteid saab osta veebilehe kmmaltairlines.com kaudu. Kuna KM Malta Airlines lendab enamikul liinidel koos konkureerivate lennufirmadega, soovitame kasutada ka müüjate võrdlust skyscanner.com kaudu, kus saate alati valida, klõpsates läbi lennufirma veebilehe.

Millal pileteid osta

Kõige madalamad hinnad on tavaliselt 2-4 kuud enne väljumist. Siiski ei ole erandlik, et KM Malta Airlines pakub erihindu rohkem kui 9 kuud enne väljumist.

Sellised sooduspakkumised on eriti soodsad, kui need on suunatud suvepuhkuse ajal toimuvatele kuupäevadele. See on traditsiooniliselt kõige populaarsem aeg Maltale reisimiseks ja viimase hetke piletid võivad olla väga kallid.

Piletihinnad

KM Malta Airlinesil on kõrgemad piletihinnad võrreldes konkureerivate lennufirmadega Ryanair või Wizz Air. Eeliseks on aga sageli soodushindade laialdane kättesaadavus mitmeks kuupäevaks ning eriti suvepuhkuste ajal muutuvad hinnaerinevused konkurentidega väiksemaks.

Samuti pakuvad lennufirmad rohkem hinnapakette ja odavamat registreeritud pagasit.

Tavapärane hind edasi-tagasi lennupiletitele Euroopast Maltale on tipphooajal umbes 220 eur.

Hinnaklassid

KM Malta Airlines pakub 2 standardset reisiklassi - turistiklassi ja äriklassi. Üksikud klassid on siis veel diferentseeritud mitmeks rühmaks, mida nimetatakse fare families.

Piletihinnad on kõrgemate hinnaklasside puhul kõrgemad.

Erinevate hinnaklasside erinevusi näete allolevatel piltidel.

Turistiklassi piletihinnad:

Äriklassi piletihinnad:

Kas äriklass KM Maltaga on seda väärt?

KM Malta Airlines lendab ainult Euroopa liinidel, kus pikim lennuaeg on umbes 3,5 tundi.

Lisaks ei ole Airbus A320 lennukitel tõelisi äriklassi istekohti, vaid ainult turistiklassi istekohad, millel on rohkem jalaruumi ja garanteeritud istekoht sinu kõrval.

Kõikide äriklassi piletihindade hulka ei kuulu isegi registreeritud pagas ja jooke serveeritakse tavaliselt külmalt.

Arvestades, et hind on alati rohkem kui kaks korda kõrgem kui turistiklassis, ei ole meie isiklikult seisukohal, et KM Malta Airlines'i äriklassi pileti ostmine tasub end ära.

Sihtkohad

KM Malta Airlines lendab alati oma kodulennujaamast Malta MLA peamiselt Euroopa sihtkohtadesse.

Stabiilsed sihtkohad KM Malta Airlinesi lennuvõrgus on järgmised:

 • Zürich
 • Milano
 • Rooma
 • Catania
 • London
 • Pariis
 • Viin
 • Praha
 • Madrid
 • München
 • Brüssel
 • ja muud kohad Lääne-Euroopas

Route map

Parim viis teada saada, kuhu KM Malta Airlines lendab, on vaadata lisatud aeronavigatsioonilist kaarti või otse lennuettevõtja veebisaidilt kmmaltairlines.com/route-map (kmmaltairlines.com/route-map).

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.