Air Malta
KM Malta Airlines

Kõik, mida peate teadma enne lendamist KM Malta Airlines

KM Malta Airlines hilinenud ja tühistatud lennud

Krystof Hajek ajakohastatud 18. 1. 2024

Kas teie lend KM Malta Airlinesiga on tühistatud või hilinenud 2 tundi või rohkem? Siis on teil õigus saada hüvitist kuni 600 eur inimese kohta.

Võite nõuda hüvitist otse lennufirmalt või lihtsalt ja tasuta spetsialiseerunud agentuuridelt.

Hüvitise taotlemine

EÜ määruse nr 261 kohane hüvitis kehtib kõigi KM Malta Airlinesi lendude kohta.

KM Malta Airlinesi hilinenud lend

Kui teie lend hilineb väljumisväravas 2 tundi või rohkem, peab KM Malta Airlines pakkuma teile tasuta värskendust, mis on proportsionaalne hilinemise pikkusega.

Kui hilinemine saabumislennuväljal kestab 3 tundi või kauem, on teil samuti õigus saada rahalist hüvitist 250 eur kuni 600 eur sõltuvalt kahe lennujaama vahelisest vahemaast.

Teil on õigus rahalisele hüvitisele ainult siis, kui KM Malta Airlines on hilinemises süüdi. Lisateavet leiate artiklist Lennu hilinemise eest makstav hüvitis.

Kaugus Hilinemine Hüvitis
kuni 1 500 km 3h+ 250 eur - taotlege internetis
1 500 kuni 3 500 km 3h+ 400 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 3h+ 300 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 4h+ 600 eur - taotlus internetis

Tühistatud lend KM Malta Airlinesiga

Kui KM Malta Airlines tühistab teie lennu rohkem kui 14 päeva enne väljumist, on teil õigus tasuta muuta kuupäeva või saada tagasi algne piletihind.

Kui teie lend tühistatakse vähem kui 14 päeva enne väljumist, on teil automaatselt õigus saada rahalist hüvitist kuni 600 eur.

Ka siin kehtib hüvitis ainult siis, kui lennuettevõtja tühistab lennu, mitte ettenägematute asjaolude tõttu.

Kust taotleda hüvitist

KM Malta Airlinesil ei ole spetsiaalset kontaktlehte tagasimaksete ja hüvitiste taotlemiseks ning nõude korral peate kasutama tavalisi kontakte, mis on loetletud lennuettevõtja veebilehel: kmmaltairlines.com/en/customer-support.

Sageli püüavad lennuettevõtjad siiski vältida hüvitist ja venitada kogu nõude menetlemist, ignoreerides ja valetades, nii et võtke otse ühendust agentuuriga.

Saage kuni 600 eur

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.