Air Baltic - De Havilland DHC-4
Air Baltic

Kõik, mida peate teadma enne lendamist Air Baltic

Air Baltic pardateenused

David Eiselt ajakohastatud 26. 3. 2024

AirBaltic on teenuste poolest tüüpiline odavlennufirma. Lennul ei pakuta tasuta karastusjooke ja muid teenuseid ei pakuta.

Toit pardal

Saate osta suupisteid pardamenüüst või veel parem, kui tellida oma sööki ette. AirBalticu toitlustus paistab lennufirmade hallist välja ja on üks paremaid, mida saab õhus maitsta.

Otsid veel hotelli? Vaadake seda

Näiteks pakub lennufirma oma lähedastele üllatusi roosikimbu, makroonid koos proseccoga, šokolaadikook jms. kujul.

Menüüs serveeritavate standardtoitude hulka kuuluvad variatsioonid steikidest mereandide ja hommikusöögi buffeedeni. Kogu menüüga saab tutvuda aadressil airbalticmeal.com.

Turistiklass

Mainida ja rõhutada tuleb asjaolu, et airBaltic pakub reisijatele ka turistiklassis suurepärast jalaruumi. Eriti võrreldes teiste odavlennufirmadega.

Sisustus on helerohelist värvi ja LED-taustavalgustusega.

IFE

AirBalticu lendudel ei tasu oodata pardameelelahutussüsteemi. On olemas miniatuursed ülalpool olevad ekraanid, mille ülesandeks on vaid lennu jälgimine ja lennuki asukoht kaardil.

Äriklass

Lennufirma pakub ka kõrgema klassi äriklassi reisimist. Lühikeste ja keskmise pikkusega lendude iseloomu tõttu ei saa te oodata täielikku äriklassi, kuid arvestades võimalusi, saate sellega rahule jääda.

Standardselt on äriklassis 6 istekohta, mis on turistiklassist eraldatud vaheseinaga. Lennuajal pakutakse värskendavaid jooke, vt eespool.

Avatar uživatele
David Eiselt

David on Cestee asutaja ja tegevjuht. Ta on ka innukas reisija, kes on teinud 302 lendu ja külastanud 49 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.