Air Baltic pagas

Air Baltic - De Havilland DHC-4

AirBalticuga on kõigil reisijatel õigus tasuta vedada vähemalt kaks käsipagasiühikut, mille ühismass on 8 kg. Kui vajate rohkem pagasit või suuremat piirmäära, peate ostma lisateenuseid.

Lihtsustatud pagasi piirnorm on esitatud järgmises tabelis:

Klass Isiklik ese Käsipagas Registreeritud pagas
Green 1 tükk 1 tükk -
Plus / Classic 1 tükk 1 tükk 23 kg
Business 1 tükk 2 tk 2x 23 kg
Lapsed kuni 2 aastat - - 10 kg

Käsipagas

Lennukisse saate alati tasuta kaasa võtta 2 käsipagasit järgmistes suurustes:

  • Käsipagas - 55 x 40 x 23 cm.
  • Isiklikud esemed - 40 x 30 x 10 cm

Mõlema käsipagasi kaalupiirang on kokku 8 kg. Lennufirmad lubavad väikese tasu eest suurendada kaalu 12 kg-ni.

Otsite veel hotelli? Vaadake Booking.com-i, et saada allahindlusi.

Kui te ei vasta ühele ülaltoodud piirangutest, tuleb teil lennukisse sisenemisel tasuda 75 eur.

Registreeritud pagas

Teie pilet võib sisaldada või mitte sisaldada registreeritud pagasit. See sõltub sellest, millise piletihinnaga te pileti ostsite:

  • Roheline - ei sisalda pagasit
  • Green plus / Classic - 1 tasuta pagasiühik.
  • Business / Business Light - 2 tasuta pagasiühikut.

Kõige odavama Green piletihinna puhul võite siiski osta registreeritud pagasit ilma probleemideta. Piletiga koos ostes on hind 20 eur, broneeringu haldamisel 25 eur ja lennujaamas 75 eur.

Maksimaalsed lubatud mõõtmed on järgmised:

  • 100 x 80 x 50 cm ja 23 kg.

AirBaltic lubab ka raskemat pagasit kui 23 kg, kuid mitte kunagi raskemat kui 32 kg. Tasu on 60 eur, mida võetakse iga koti eest, olenemata sellest, mitu kilogrammi te kaalutõusu ületate.

Üle lubatud piiri (100 x 80 x 50 cm) ületava ülekaalulise pagasi eest tuleb tasuda 75 eur. Kui pagas on ülisuur ja raskem kui 23 kg, kehtib tasu 135 eur.

Lastekärud

Kui lendate väikeste lastega, on teil õigus tasuta lapsevankrile, autoistmele või reisivoodile. Lapsevanker tuleb registreerimislauas registreerida ja lennukisse sisenemisel üle anda.

Alla 2-aastastel lastel on õigus tasuta transportida kuni 10 kg kaaluvat registreeritud pagasit. Kui teil on täiskasvanuna registreeritud pagas, võite kaalud kokku liita ja registreerida ühe kohvri kaaluga kuni 32 kg.

Lemmikloomad pardal

AirBaltic lubab teil reisida koos lemmikloomaga. Saate oma kassi, koera või muu väiksema looma kaasa võtta käsipagasi mõõtmetele vastavas kinnises kastis.

Piirnormid on 55 x 40 x 23 cm ja 12 kg lemmiklooma ja kast koos. Ühe lennu eest tuleb maksta 70 eurot.

Suuremaid loomi võib transportida lastiruumis. Täielikud üksikasjad leiate veebilehelt airbaltic.com/travelling-with-pets.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.