Aer Lingus pagas

Aer Linguse lennuk

Aer Linguse pagasitoetused ja veoeeskirjad on veidi keerulised ja keerulised, kusjuures on mitmeid erandeid. Põhimõtteliselt on teil alati õigus võtta kaasa vähemalt kaks käsipagasi eset. Oleme allpool teie jaoks kokku võtnud veoeeskirjad, et te alati teaksite, milline pagas on teie piletihinna sees.

Käsipagas

Iga reisija võib reisile kaasa võtta 2 käsipagasiühikut. Pange aga tähele, et alati ei saa käsipagasit pardale võtta, vaid selle asemel saate selle tasuta ära anda.

Käsipagasi mõõtmed ja kaalupiirangud on selgelt esitatud alljärgnevas tabelis. Kuid palun lugege ka alljärgnevat selgitust.

Väike käsipagas Suur käsipagas
Piirkondlikud lennud 33x25x20cm pardal 48x33x20cm ja 7kg pardal
Euroopa lennud 33x25x20cm pardal 55x40x24cm ja 10kg lennule registreerimisel
Transkontinentaalsed lennud 33x25x20cm pardal 55x40x24cm ja 10kg pardal

Kui reisite Saveri põhihinnast kõrgema piletihinnaga, võite võtta pardale suurema käsipagasi või maksta lisatasu käsipagasi ja eelisjärjekorras pardale mineku teenuse eest aadressil 10 eur lennu kohta.

Piirkondlikud lennuliinid

Emerald Airlines'i poolt teenindatavatel Iirimaa ja Ühendkuningriigi piirkondlikel liinidel on teil õigus võtta kaasa väike käsipagas ja suurem käsipagas, mis kaalub 7 kg ja on erimõõtmetega. Mõlemad pagasitükid võtate pardale kaasa ja need on järgmiste mõõtmetega:

  • 33 x 25 x 20 cm , mis tuleb pardale võtta.
  • 48 x 33 x 20 cm ja 7 kg suurune pagas, mis võetakse pardale kaasa.

Piirkondlikel lendudel on lubatud väiksema suurusega käsipagas, kuna ATR-i lennukid on väiksemad.

Euroopa lennuliinid

Aer Linguse poolt opereeritavatel Euroopa liinidel on teil õigus võtta kaasa väike käsipagas ja suur käsipagas kaaluga 10 kg. Suurema pagasi peate siiski tasuta registreerima lennujaama letis. Mõõtmed on järgmised:

  • 33 x 25 x 20 cm, mis tuleb pardale võtta.
  • 55 x 40 x 24 cm ja 10 kg, mis tuleb lennujaamas tasuta ära anda.

Atlandi-ülesed lennud

Ameerikasse suunduvatel või sealt väljuvatel kauglendudel on teil õigus võtta pardale 2 käsipagasit. Kui teie lend sisaldab jätkulendu, võtate Euroopa-sisestel jätkulendudel kaasa ühe suurema käsipagasi.

  • 33 x 25 x 20 cm suur une käsipagas, mis võetakse kaasa pardale.
  • 55 x 40 x 24 cm ja 10 kg koos teiega pardal.

Registreeritud pagas

Registreeritud pagas on kõigi piletihindade puhul hinna sees, välja arvatud Saver-ühendusega piletihind, mis ei sisalda registreeritud pagasit. Muude piletihinnad sisaldavad 1 pagasiühikut maksimaalse kaaluga 23 kg.

Saver-tariifi puhul saab pagasi osta hinnaga ca. 50 eur ühe lennu kohta. Kui teil on edasi-tagasi pilet, peate ostma pagasi koos nii edasi-tagasi reisi jaoks.

Äriklassi kaugreisijatel on võimalik vedada kokku 3 pagasiühikut kaaluga 23 kg kumbki.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.