Viin lennujaama parkimine

Vienna

Lähete autoga ja otsite parkimiskohta Viini lennujaamas?

Pikaajaline parkimine

Kui otsustate lennujaama sõita autoga, saame kasutada lennujaama ametlikku parkimist koos veebipõhise broneeringuga. Standardhinnad on vahemikus 80 eur kuni 100 eur nädalas.

Odavaim turvaline Parktiger parkla asub Schwechatis ja on saadaval 5,99 eur päevas (+ kasuta sooduskoodi PARKTIGER10, et saada 10% allahindlust). Broneeri online aadressil Parktiger.at. Erinevalt teistest (ja oluliselt kallimatest) parklatest ei pakuta seal bussiteenust terminali - see maksab 14 eur.

Kasuta selle asemel rongi, jaam on parklast vaevalt 100 meetri kaugusel. Ühe suuna pilet maksab 2 eur, rongid sõidavad iga 10-20 minuti tagant. Esimene rong lennujaama suunas väljub Schwechatist kell 4:36 (nädalavahetustel ja pühadel kuni 5:06), viimane kell 0:06. Vastassuunas lennujaamast väljub esimene rong kell 4:42 ja viimane kell 0:18.

Muud võimalused hinna ja lennujaama läheduse vahel on eraparklad. Nende hulka kuuluvad Panda Parken, mille hinnad on 59 eurot nädalas (broneeri aadressil pandaparken.at), Holiday Parking (broneeri aadressil holidayparking.at) või Mazuri parkla kiirtee lähedal, mis pakub tasuta bussiteenust terminali, hinnad alates 70 eurost nädalas. Broneeri internetis aadressil Mazur.at.

Teise võimalusena saate parkida Viini P+R-parklates, mis asuvad metroojaamade (Erdberg, Leopoldau) läheduses. Päevane parkimine maksab 3,60 eur, nädalane parkimine läheb siis 18,30 eur. Kõige mugavam parkla on Leopoldau, kust sõidavad otserongid S7 lennujaama. Need parklad on kaetud.

Bratislavalt tulles saab tasuta parkida auto valvamata P+R Wolfsthalis kohe üle piiri, kust alates 3:55 sõidab S-Bahn S7 otseliin lennujaama. Pilet maksab 9,90 eurot.

Lühiajaline parkimine

Sugulaste või sõprade pealevõtmisel või mahapanekul kasutage väljumistasandile viivat kaldteed, kus saate maksimaalselt 10 minutit tasuta peatuda . Kui soovite hüvasti jätta pikemaks ajaks, siis parkige otse terminalide ees parklas K3 hinnaga 5 eur/tunnis või umbes 10 minuti jalutuskäigu kaugusel asuvas parklas C hinnaga 3,90 eur/tunnis. Parkimismajad 3 (terminal 1/1A) ja 4 (terminal 3) maksavad vastavalt 4,70 eur tunnis.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.