Teenused Veneetsia lennujaamas

Veneetsia

Uuri, millised teenused ja rajatised on saadaval Veneetsia Marco Polo lennujaamas. Kus on parim koht, kus süüa ja sisseoste teha?

Internet ja wi-fi

Ühenda end tasuta ja piiranguteta wifi-võrguga hotspot'i "Venezia Airport Free WiFi" kaudu.

Kui kasutate ELi sim-kaarti, saate Itaalias helistada ja kasutada andmeid samade hindadega kui oma kodumaal.

Muul juhul saad kiiresti ja lihtsalt andmeside-e-simi aadressilt airalo.com.

Vaata hotelle Veneetsias

Pagasi hoiustamine

Pagasihoidla on väljas vasakul umbes 100 meetri kaugusel terminali saabuvate lendude väljapääsu juures 6:00-21:00. Terve päeva hoiustamine maksab 12 eur, 6 tunni eest maksad 7 eur.

Restoranid ja kauplused

Restoranid ja kohvikud on laiemalt kättesaadavad pärast turvakontrolli. Need on pigem väiksemad kohalikud ettevõtted ja Veneetsia lennujaamast ei leia ühtegi kiirtoiduketti.

Üks populaarsemaid ja suuremaid söögikohti on Bricco transiitala 2. korrusel.

Avalikus piirkonnas on populaarne restoran Kitchen Pizza Bar.

Transiiditsoonis on rikkalikult esindatud luksusbrändide kauplused rõivaste ja moeaksessuaaridega. Samuti saab teha oste tollimaksuvabas kaupluses.

Traditsioonilist toidupoodi lennujaamas ei ole. Küll aga saate kasutada lennuväljal asuva apteegi teenuseid.

Sularahaautomaadid

Lennujaama sularahaautomaate haldab ainult Euronet, mille väljavõtmistasu on umbes 5 eur ja ebasoodne vahetuskurss, kui võtate raha välja kaardiga, mille konto on muus vääringus kui euro.

Ideaalis tasuge transpordi eest kaardiga või internetis ja vajadusel võtke raha välja tavalisest pangaautomaadist linnas.

Joogivesi

Tasuta külma joogiveega purskkaevud, millest saate oma pudelit täita, asuvad transiitväljakul väljumisväravate 8 ja 43 juures.

Suitsetamisala

Turvalisuse taga 1. korrusel Bricco Café restorani kõrval on ka suitsetamisruum.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.