Transport Ülekanne lennujaamast

Transfer

Terminal asub otse kiirtee A52 ääres ja seda teenindavad regulaarsed bussiliinid.

Autorent

Kui kavatsete Lefkada või Kreeka rannikuala ümbruses ringi sõita, on autorent praktiliselt ainus võimalus. Maailmakuulsatesse Porto Katsiki või Egremni randadesse ei ole muud võimalust kui autoga.

Paljud kohalikud ja rahvusvahelised rendifirmad tegutsevad otse terminalis või selle lähedal. Hindu ja pakkumisi saate võrrelda ühe nupuvajutusega, näiteks rentalcars.com kaudu, kus saate auto otse broneerida.

Praktilist teavet, autorendi hindu või bensiini hindu leiate artiklist Autorent Lefkadas.

Buss

Otse terminali ees peatub kaks liinibussi. Pileti saab lennujaama suunas alati osta ainult juhilt ja maksta saab ainult sularahas. Lennujaama suunas saab pileteid osta ka Lefkada ja Preveza bussijaamade kassast.

  • Lefkada - KTEL Lefkadas sõidab 2-6 korda päevas samanimelise saare pealinna ja suurimasse linna (sõiduplaan: ktel-lefkadas.gr/airport-lefkada). Pilet maksab 3 eur, sõit kestab 30 minutit.
  • Preveza - KTEL Lefkadas sõidab 2-6 korda päevas lähimasse suuremasse linna (sõiduplaan: ktel-lefkadas.gr/airport-preveza). Pilet maksab 3 eur, sõit kestab 15 minutit.

Otsi hotelle Lefkadas

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.