Transport Tuzla lennujaamast

Tuzla

Tuzla lennujaamast ei ole otsest ühendust ühistranspordiga ja kõige lihtsam viis kesklinna pääseda on takso või rendiauto.

Takso

Takso hind lennujaamast Tuzla kesklinna on fikseeritud 30 BAM.

Kõik kõrgemad hinnad tähendavad, et taksojuht püüab teid venitada. Tasuda saab ainult sularahas ja taksosid on nii lennujaamas kui ka kogu Tuzlas palju.

Autorent

Hea võimalus, kui soovite uurida Bosnia maapiirkonda, on rentida auto otse lennujaamas, kus asuvad mitmed suured rahvusvahelised rendifirmad. Tuzla 4 päeva rendi hinnad on umbes 50 eur.

Võrdle hindu - broneeri auto soodsalt

Buss Tuzlasse

Ühistransporti otse lennujaama ei ole, kuid 800 meetri kaugusel asuvast külast saab kasutada linnalähibussi.

Lähim bussipeatus asub Dubrave Gornje külas umbes 20 minuti jalutuskäigu kaugusel terminalist postkontori ees (täpne asukoht on aadressil en.mapy.cz).

Bussiliin nr 11 läbib seda kohta ja sõidab umbes iga 2 tunni järel Tuzla kesklinna. See läbib linna linnadevahelisest bussijaamast Istoki bussijaama).

Pilet maksab juhi juures 4,50 BAM ja seda tuleb maksta ainult täpses sularahas.

Tuzlast sõites tuleb võtta liin nr 11 Kalesija suunas. Sõiduplaan on leitav operaatori GIPS Tuzla veebisaidilt: gipstk.com/11-tuzla-kalesija.

Väljasõiduajad on alati esitatud ainult terminalist. Seega lennujaamast sõites otsige parempoolset veergu pealkirja "Povratak" all, kust sõit Dubravasse kestab umbes 15-20 minutit. Tuzla kesklinnast reisides vaadake vasakpoolses veerus väljumisaegu Istoki jaamast, kust Tuzla kesklinna jõudmine võtab umbes 10-15 minutit.

Buss Sarajevosse

Kui suundute otse Sarajevosse, kasutate Tuzla kesklinnast kõige sagedamini Centrotrans bussiteenust.

Liin Sarajevosse sõidab umbes iga tunni kuni pooleteise tunni tagant, sõit kestab üle 3 tunni ja piletid maksavad 27 bam.

Sõiduplaanid ja piletite ostmine on võimalik ettevõtte veebilehel: centrotrans.com

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.