Trondheim
Trondheimi Værnes'i lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Trondheim.

Transfeer Trondheim lennujaamas

Krystof Hajek ajakohastatud 4. 4. 2024

Trondheim Vaernesi lennujaamas on ainult üks terminal, mis on ühine kõikidele lendudele. Hoone on kompaktne, kaasaegne ja suhteliselt väike.

Leia hotellihindu TRD lennujaamas

Orienteerumine on lihtne. Pärast lennule registreerimist on keskne turvakontrollpunkt, mis viib teid väljumisalale Schengeni alale ja ümber Norra. Siit viib lühike koridor pärast passikontrolli teise piirkonda, kus asuvad väljumisväravad väljaspool Schengeni ala toimuvatele lendudele.

Kogu lennujaama läbimine võtab umbes 5 minutit.

Transfeer lendude vahel

Trondheimis toimub sageli ümberistumine rahvusvahelistelt ja riigisisestelt lendudelt teistele Norra-sisestele lendudele.

Norra piirkondlikul lennufirmal Wideroe on Stavangeris üks väiksemaid sõlmlennujaamu, kust teenindatakse paljusid väiksemaid ja suuremaid Norra linnu.

Ümberistumine on hästi tähistatud ja kui teil on jätkulennu pardakaart ja automaatselt registreeritud pagas sihtkohta, ei pea te transiitväljakust lahkuma.

Minimaalne ümberistumisaeg on 35 minutit, kuid praktikas jõuate lennukist lennukile vähem kui 20 minutiga.

Rahvusvaheline -> riigisisene

Kui te jätkate ümberistumist mis tahes rahvusvahelisest sihtkohast (sh Schengeni alalt saabuvad lennud), peate võtma oma registreeritud pagasi, väljuma transiitpiirkonnast, selle uuesti registreerima ja minema läbi turvakontrolli tagasi transiitpiirkonda. Samuti peate lahkuma transiitpiirkonnast, kui olete saabunud muust kui Schengeni riigist, isegi kui reisite ainult käsipagasiga.

Kokku võtab see protseduur umbes 35 minutit.

Kui te reisite ainult käsipagasiga ja olete saabunud Schengeni riigist, järgige märki "Ühenduslennud" ja te ei pea transiidialast lahkuma.

Sellisel juhul saate ümberistuda 10 minutiga.

Riigisisene -> rahvusvaheline / riigisisene

Kui teil on ümberistumine Norra sihtkohast mõnele rahvusvahelisele lennule või mõnele teisele Norra siselennule ja teil on jätkulend ühel piletil, ei pea te oma pagasit vastu võtma.

Leidke lihtsalt oma väljumisvärav, kui sisenete saali. Norra või Schengeni alasse suunduva lennu puhul võtab ümberistumine umbes 10 minutit ja kui te lähete Schengeni alasse mittekuuluva riigi suunas, lisage veel 5 minutit passikontrolli läbimiseks.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.