Transfeer Tokio Narita lennujaamas

Fuji and sakura

Narital on kolm terminali, millest igaüks teenindab konkreetset lennuettevõtet. Kõik terminalid teenindavad nii riigisiseseid kui ka rahvusvahelisi lende.

Broneerige oma hotell enne varahommikust väljumist

Terminalid

Kõiki kolme terminali ühendavad lennujaama peal sõitvad bussid või rong läbi avaliku ala.

Hooned on moodsad ja mitte liiga suured, nii et jalgsi ei ole kaugemate väljuvate väravate juurde vaja minna rohkem kui 10 minutit. Orienteerumine on väga lihtne.

 • Terminal 1 - AeroMexico, Aero Mongolia, Air Busan, Air Canada, Air China, Air France Air New Zealand, Air Seoul, Aircalin, ANA All Nippon Airways, Asiana Airlines, Austrian, Biman Bangladesh, China Southern, Delta, Egyptair, El Al, Ethiopian Airlines, Etihad Airways, Eva Air, Garuda, Hong Kong Airlines, Jin Air, KLM, Korean Air, Lion Air, LOT, Lufthansa, Peach, Royal Brunei, Scoot, Shandong Airlines, Shenzhen Airlines, Sichuan Airlines, Singapore Airlines, Swiss, Thai, Turkish Airlines, United, Uzbekistan Airways, Vietnam Airlines, Virgin Australia, Vistara, Westjet, Xiamen Airlines, Zipair.
 • Terminal 2 - Air Asia, Air Macau, Air Premia, Air Tahiti Nui, Air India, Ameircan Airlines, Bamboo Airways, Bangkok Airways, Batik Air, British Airways, Cathay Pacific, Cebu Pacific, China Airlines, China Eastern, Easter Jet, Emirates, Fiji Airways, Finnair, Greater Bay Airlines, Hainan Airlines, Hawaiian, Hong Kong Express, Iberia, JAL Japan Airlines, Juneyao Airlines, LATAM, Malaysia Airlines, MIAT Mongolian, Nepal Airlines, Philippine Airlines, Qantas, Qatar Airways, SCAT, Shanghai Airlines, SriLankan, Starlux Airlines, Tigerair, Tway Airlines, VietJetAir.
 • Terminal 3 - Aero K, Jeju Air, Jetstar, Filipiinide Air Asia, Spring Airlines.

Lennujaama kaart

Interaktiivne kaart kogu lennujaamast ja igast terminalist on leitav lennujaama ametlikul veebilehel: narita-airport.jp/en/map.

Ümberistumine lendude vahel

Ametlikud juhised ümberistumisega seotud lendude kohta Narita lennujaamas leiate veebilehelt: narita-airport.jp/en/connect.

Hotellid NRT lennujaamas pikkade vahemaandumiste ajal

Terminalivahetust ei toimu

Praktiliselt ei pea te enamasti ümberistumise ajal terminali vahetama. See kehtib garanteeritud ümberistumiste puhul, kus kõik teie lennud on ostetud ühe broneeringuga.

Rahvusvaheline -> riigisisene

Sellisel juhul peate alati läbima immigratsiooni ja võtma oma pagasi vastu, isegi kui teil on kogu Jaapani sihtkohta väljastatud pardakaart.

Immigratsioonikontroll võtab tavaliselt 30-60 minutit.

 1. Lennukist väljumine
 2. Sisserändekontroll
 3. Pagasi kättesaamine ja väljumine transiitväljakust
 4. Pagasi registreerimine
 5. julgestuskontroll ja sisenemine väljumisväravatesse

Kokkuvõttes võib ümberistumine kesta umbes 60-90 minutit.

Riigisisene -> rahvusvaheline

Kui lendate Jaapani sihtkohast Narita lennujaama kaudu rahvusvahelisse sihtkohta, ei pea te tavaliselt oma pagasi pärast ümberistumise ajal muretsema. See viiakse automaatselt teie lõppsihtkohta.

 1. Lennukist väljumine
 2. Väljumine transiiditsoonist
 3. Turvakontroll
 4. Passikontroll ja sisenemine väljumisväravasse

Kokkuvõttes võib ümberistumine kesta umbes 30-60 minutit.

Rahvusvaheline -> rahvusvaheline

Narita lennujaam on väga levinud ümberistumispunkt Ida-Aasiast ja USA-sse suunduvate lendude või Euroopa ja Okeaania vaheliste lendude vahel.

Puhtalt rahvusvahelise ümberistumise ajal ei pea te läbima passikontrolli.

 1. Lennukist väljumine
 2. Järgige "Rahvusvaheline ümberistumine" märke
 3. Turvakontroll ja sisenemine väljumisväravatesse

Kokkuvõttes saab ümberistumine toimuda umbes 30-60 minutiga.

Riigisisene -> Riigisisene

Tokyo keskse asukoha ja laia lennuliinide valiku tõttu on Narita lennujaam peamine ümberistumise sõlmpunkt riigisisestele lendudele, eriti Jetstari, Springi ja Peachi lennufirmadele.

 1. Lennukist väljumine
 2. Järgige "Siseriiklikud jätkulennud" viitasid väljumisväravate juurde.
 3. Turvakontrolli ei toimu

Kokku saate ümberistumise teha umbes 15-30 minutiga.

Liikumine terminalide vahel

Terminalide vahel saab liikuda ilma transiitväljakust lahkumata (teil peab olema jätkulennu pardakaart käes), kuid läbi avaliku sektori sõidavad ka bussid.

Transiitbussid (lennuvälja pool)

Seda teenust saate kasutada ainult siis, kui te vahetate ümberistumist kahe rahvusvahelise lennu vahel ja ei sisene Jaapanisse.

Bussisõit kestab 10-25 minutit ja sagedus on 20-30 minutit. Bussid sõidavad terminalide 1 ja 2 vahel umbes kell 6.15-23.00, samas kui bussid terminalist 3 sõidavad ainult pärastlõunal.

Transport on tasuta ja võimalik ainult pardakaardi esitamisel.

 • Terminal 1 -> terminalid 2, 3 - terminalis 1 on peatus väljumisväravate 28 ja 59 juures.
 • Terminal 2 -> terminal 1 - terminal 2 peatus on väljumisväravate 70 ja 80 juures.
 • Terminal 2 -> Terminal 3 - terminal 2 peatus on väljumisvärava 70 juures.
 • Terminal 3 -> terminalid 1 ja 2 - peatus terminalis 3 on eriväljapääsu juures. "Bus Gate"

Avalikud bussid (maapealne)

Kõikide terminalide vahel sõidavad ka kollased lennujaamabussid maismaa kaudu.

Neid busse võivad kasutada kõik, st reisijad ja külastajad ilma pardakaardita.

Transport on tasuta ja bussid sõidavad umbes ajavahemikus 5:00-23:00. Sõit terminalide vahel kestab tavaliselt 10-25 minutit ja sagedus on 7-10 minutit.

Peatuste asukohad ja üksikasjalikud sõiduplaanid leiate lennujaama veebisaidilt: narita-airport.jp/shuttlebus.

Vaatamisväärsused ümberistumise ajal

Pikemate, vähemalt 5-tunniste ootereiside ajal saate kasutada tasuta korraldatud ekskursioone.

Vaata ka, millised teised lennujaamad pakuvad organiseeritud ekskursioone vahemaandumise ajal: narita-transit-program.jp.

Samal ajal, kui teil on ümberistumine kahe rahvusvahelise lennu vahel, kasutage ära "Hospitality Program", mis annab teile õiguse kasutada Traveler's Lounge Rassurants tasuta jooke ja suupisteid ning 50% soodustusega dušše. Lisateavet leiate lennujaama veebisaidilt.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.