Transfeer Tallinn lennujaamas

Tallinn

Tallinna lennujaamas toimuvad kõik lennud ühes terminalis, kus on keskne check-in saal kõigi sihtkohtade jaoks.

See on üks väiksemaid ja väga selgeid lennujaamu. Terminali sissepääsust kuni väljapääsuni kulub lennukini kõndimiseks mitte rohkem kui 10 minutit.

Odavad hotellid Tallinna lennujaama lähedal

Halli keskel asuvast ühest turvakontrollipunktist pääseb ühte transiitväljakule.

Väljuvate väravate 1-10 kaudu teenindatakse lende Schengeni ala riikidesse. Sellele järgneb passikontroll ja väljumisväravad 11-18 väljaspool Schengeni ala asuvate lendude jaoks.

Ümberistumine lendude vahel

Tallinn ei ole suur ümberistumislennujaam, kuid tänu kasvavale lennufirmale AirBaltic saab Soomest või Lätist reisides mõnikord Tallinnas ümberistuda.

Transfeer on väga hästi korraldatud ja te ei pea transfeeri ajal üldse transiiditsoonist lahkuma, isegi kui te kombineerite transfeeri omal käel, ostes 2 eraldi piletit (kui reisite ainult käsipagasiga).

Schengeni riikide vahelistel lendudel ei ole turva- ega passikontrolli. Sellisel juhul on tegelik ümberistumise aeg umbes 5-10 minutit.

Schengeni lennult mitte-Schengeni lennule ümberistumisel läbite ainult passikontrolli, vastasel juhul läbite ka turvakontrolli. Siiski ei ole nendes kontrollides kunagi pikemaid järjekordi kui 10 minutit.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.