Preikestolen
Stavanger Sola lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Stavanger.

Transfeer Stavanger lennujaamas

Krystof Hajek ajakohastatud 4. 4. 2024

Stavanger Sola lennujaamas on ainult üks terminal, mis on ühine kõikidele lendudele. Hoone on kompaktne, kaasaegne ja väga puhas.

Leia hotellihinnad SVG lennujaamas

Orienteerumine on lihtne. Pärast lennule registreerimist on keskne turvakontrollpunkt, mis viib teid Schengeni alale ja ümber Norra suunduvate lendude väljumisalasse. Siit viib lühike koridor pärast passikontrolli teise piirkonda, kus asuvad väljumisväravad Schengeni lepinguga hõlmamata lendude jaoks.

Kogu lennujaama läbimine võtab umbes 5 minutit.

Transfeer lendude vahel

Stavangeris toimub sageli ümberistumine rahvusvahelistelt ja riigisisestelt lendudelt teistele Norra-sisestele lendudele.

Norra piirkondlikul lennufirmal Wideroe on Stavangeris üks väiksemaid sõlmlennujaamu ja siit teenindatakse paljusid väiksemaid ja suuremaid Norra linnu.

Ümberistumine on hästi tähistatud ja kui teil on jätkulennu pardakaart ja automaatselt registreeritud pagas sihtkohta, ei pea te transiitväljakust lahkuma.

Minimaalne ümberistumisaeg on 35 minutit, kuid praktikas jõuate lennukist lennukile vähem kui 20 minutiga.

Schengen -> Schengen

Kui lendate Norra või mis tahes Schengeni ala sihtkohast ja lendate tagasi Schengeni või Norra, ei läbita te mingit kontrolli.

Järgige "Ühenduslennud" särke ja te kõnnite lennukist otse väljumisvärava alale.

Mitte-Schengeni riigid

Kui te jätkate ümberistumist mitte-Schengeni riigist Norra siselennule või Schengeni riiki, peate läbima passi- ja turvakontrolli.

Muul juhul läbite ainult passikontrolli.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.