Transfeer Shannon lennujaamas

Shannon

Iirimaa Shannoni lennujaam kasutab ainult ühte keskmise suurusega terminali, mis on ühine kõikidele lendudele.

Osa terminalist on pärast turvakontrolli eraldatud USA väljuvate lendude jaoks. Te läbite USA immigratsioonikontrolli juba kohalikus lennujaamas ja USAsse saabudes ei pea te läbima mingit passikontrolli.

Kui lendate USA-sse, peaksite ideaalis jõudma lennujaama 2,5 kuni 3 tundi enne lendu. Kui lendate Shannonist ainult Euroopasse, peate saabuma vaid 1,5 kuni 2 tundi enne väljumist.

Näita hotelle Shannoni lennujaama lähedal

Transfeer lendude vahel

Kuigi Shannon on väike lennujaam, võib see tänu USA-sse suunduvatele lendudele olla ka väga hea ümberistumispaik.

Lennujaamas on transiitreisijate jaoks spetsiaalne koridor ja kui teil on jätkulennu pardakaart, siis ei pea te transiitvööndist lahkuma.

Kui olete lennukist väljunud, järgige viitasid Flight Connections, mis viivad teid läbi kiire turvakontrolli otse väljumisväravate juurde.

Reaalne ümberistumisaeg lennukite vahel on umbes 15 minutit.

Kui reisite registreeritud pagasiga ja olete ise korraldanud transfeer Shannonis, peate oma pagasi kätte saama, väljuma transiittsoonist ja uuesti registreerima. Kui teil on ümberistumine ühe piletiga, ei pea te oma pagasi pärast muretsema.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.