Transfeer Shanghai lennujaamas

Shanghai

Lennujaamas on kaks terminali. Lennujaama hooned on suured, kuid väga selged ning julgeoleku- ja immigratsioonikontrolli korraldus on hea.

Need kaks hoonet on üksteisest vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel ja neid ühendab jalakäijate tunnel või tasuta buss. Jalutuskäik on siiski kiirem, isegi suure pagasiga reisides.

Broneeri hotell PVG lennujaama lähedal

Milline terminal?

Terminalid on eristatud lennufirmade kaupa ja erinevalt varasemast on kõik ühe lennufirma lennud alati ainult ühes terminalis.

  • Terminal 1 - Air France, China Airlines, China Eastern Airlines, China United Airlines, Delta, Japan Airlines, Jin Air, KLM, Korean Air, Qantas, Shanghai Airlines, SriLankan Airlines, Virgin Atlantic.
  • Terminal 2 - 9Air, Aeorflot, Air China, Air Asia, Air Canada, Air Macau, Air New Zealand, All Nippon Airways, American Airlines, Austrian, Batik Air, Beijing Capital Airlines, British Airways, Cambodia Angkor Air, Cathay Pacific, Cebu Pacific, Chengdu Airlines,China Express Air, China Southern Airlines, Chongqing Airlines, Dalian Airlines, Donghai Airlines, Eastar Jet, Egyptair, Emirates, Ethiopian, Etihad Airways, Eva Air, Finnair, Fuzhou Airlines, Garuda, Gulf Air, Hainan Air, Hebei Airlines, Himalaya Airlines, Hong Kong Airlines, Jetstar, Jiangxi Air, Juneyao Air, Kunming Airlines, Loong Air, Lucky Air, Lufthansa, Mahan Air, Malaysia Airlines, Malindo Air, Peach, Qanot Sharq, Qatar Airways, Royal Brunei Airlines, S7 Airlines, SAS, Shandong Airlines, Shenzhen Airlines, Sichuan Airlines, Singapore Airlines, Sky Angkor Airlines, Spring Airlines, Suparna Airlines, Swiss, Thai Airways, Thai Lion Air, Tiajnin Airlines, Turkish Airlines, Uni Air, United, Urumqi Air, VietJetAir, Vietnam Airlines, West Air, Xiamen Airlines.

Ümberistumine lendude vahel

Millised protseduurid ootavad teid Pudongi lennujaamas ümberistumisel?

Ümberistumisel ärge vahetage terminali

Terminali sisene ümberistumine on sujuv ja ei pea asuma väljaspool transiitala.

Millised kontrollid läbitakse ümberistumisel?

Isegi rahvusvaheliselt lennult riigisisesele lennule ümberistumisel ei pea te täielikult välja tulema, vaid pärast immigratsiooni läbimist läbite spetsiaalse koridori läbi turvakontrolli, mis viib teid väljuvate väravate piirkonda.

  • Rahvusvaheline -> rahvusvaheline: turvakontroll
  • Rahvusvaheline -> riigisisene: sisserände- ja turvakontroll
  • Riigisisene -> rahvusvaheline: sisserände- ja turvakontroll
  • Riigisisene -> riigisisene: turvakontrolli ei toimu, lennukist väljutakse otse väljumisvärava alale.

Kas ma pean transiittsoonist lahkuma?

Kui teil on pagas kogu sihtkohani või reisite ainult käsipagasiga, ei pea te transiittsoonist lahkuma.

Kas ma pean oma pagasi kätte saama?

Kui mõlemad lennud on broneeritud sama broneeringu alusel ja teil on ümberistumiseks vähem kui 24 tundi, ei pea te oma pagasit vastu võtma, isegi kui te vahetate rahvusvahelistelt lendudelt riigisiseste lendude vastu.

Kas ma vajan Hiinasse viisat?

Te ei pea rahvusvahelise ümberistumise puhul Hiinasse viisat hankima.

Transfeer terminalide vahel

Terminalist 1 terminali 2 ümberistumisel peate alati väljuma hoonest ja kõndima 10 minuti jooksul lühikest koridori mööda teise hoonesse.

Võite kasutada ka tasuta transiitbussi, kuid see võtab kauem aega kui jalgsi läbitud vahemaa.

Terminalide vahel ei saa ümber istuda lennuvälja poolel.

Viisavaba sisenemine 144 tunni jooksul toimuva ümberistumise korral

Paljud lennufirmad pakuvad ka pikemaid mitmepäevaseid vahemaandumisi.

Shanghai-Pudongi lennujaam kuulub viisavabadusprogrammi kuni 144 tunniks.

Saabumisel otsige enne sisserände läbimist spetsiaalset letti, kus neid viisavaba sisenemisi menetletakse.

Pange tähele, et kui ületate piiri 24 tunni jooksul, võib ametnik keelduda viisavaba sissesõiduloa väljastamisest ja seetõttu peate veetma aega transiiditsoonis.

Üle 24 tunni möödumisel antakse viisavaba sissesõiduluba alati probleemideta. Siiski peate esitama oma lennupileti Hiinast ja majutuse broneeringu.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.