Hugh Town, St. Mary's
Scilly saarte St Mary's lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Scilly St Mary's.

Transport Scilly St Mary's lennujaamast

Krystof Hajek ajakohastatud 30. 1. 2024

St Mary's Airport on Hugh Towni keskusest vähem kui 2 km kaugusel.

airport shuttle

Ametlikku lennujaamabussiteenust pakub Airport Shuttle, mis ootab kõiki Penzance'ist saabuvaid Skybus'e ja helikoptereid.

Teenust korraldab island transfers ja ametliku teabe leiab aadressilt islandtransfers.co.uk.

Saare suuruse tõttu ei ole bussidel kindlat marsruuti ja nad jaotavad reisijaid vastavalt nende sihtkohale. Isegi saare kõige kaugemasse ossa ei võta sõit kauem kui 15 minutit.

Kui te jätkate lennujaamast teisele saarele, viib kaubik teid otse sadamasse, kus saate kioskist osta pileti vastavale laevale.

Piletite hinnad

Ühe suuna pilet maksab 6 gbp ja selle eest saab maksta kaardiga või sularahas kaubiku juhile. Edasi-tagasi piletit müüakse väikese allahindlusega 11 gbp.

Kas broneerimine on vajalik?

Lennujaamast sõitmiseks ei ole broneeringut vaja teha. Terminalist väljas ootab alati mitu kaubikut ja nende juhid ootavad saabumissaalis. Öelge lihtsalt oma sihtkoht ja juht suunab teid sobiva auto juurde.

Kindlate marsruutide ja sõiduplaanide puudumise tõttu peate siiski lennujaamatransfeeri ette broneerima. Broneeringuid saab teha telefoni teel, e-posti teel või isiklikult juhi juures lennujaama pealevõtmisel.

Üksikasjalik teave on saadaval ametlikul veebilehel islandtransfers.co.uk.

Jalgsi

Kui ilm on ilus, võite teha ilusat jalutuskäiku lennujaamast ükskõik kuhu saarel. Eriti lõõgastav on jalutuskäik lennujaamast Hugh Towni, sest see on suures osas allamäge.

Terminali juurest Hugh Towni jõudmiseks kulub aeglaselt kõndides umbes 20-25 minutit.

Tee on suures osas kõnniteel ja kuigi osa sellest on kõnniteedeta teel, on liiklus väga hõre ja autojuhid on äärmiselt vastutulelikud.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.