Transport Samos lennujaamast

Samos

Samose lennujaama terminali pääseb KTEL Samose bussiliinidega. Saare avastamiseks rendi auto otse lennujaamas.

Autorent

Auto rentimine on odavam variant, kui soovite Saamost avastada ja teile ei meeldi ühes kohas aega veeta. Paljudesse randadesse või väiksematesse kuurortidesse ei pääse bussiga üldse või ainult 1-2 korda päevas.

Suvehooajal tuleb arvestada hindadega alates 380 eur ja madalhooajal alates 250 eur. Vahehooajal langevad Samose autorendi hinnad alla poole. Kus on parim koht auto broneerimiseks? Kasutage võrdlusmootorit, et leida pakkumisi kõigilt autorendifirmadelt ja saate broneeringu teha kohe seal.

Parimad autorendipakkumised booking.com'il

Buss

Kohaliku lennufirma KTEL Samose terminali ees on bussipeatus. Bussiliinid ei ole numbriga tähistatud, vaid ainult sihtkoht on klaasi taga oleval sildil.

Liin lennujaama sõidab marsruudil Samos - Pythagorio - lennujaam.

Buss sõidab tööpäeviti 7-8 korda päevas, laupäeviti 3-4 korda päevas ja pühapäeviti bussid puuduvad. Üksikasjalikud sõiduplaanid on kättesaadavad ainult vedaja Facebooki profiilil ΚΤΕΛ Σάμου.

Pileteid saab osta juhilt 3 euro eest.

Takso

Mobiilirakendused nagu Bolt või Uber ei tööta Samosel, kuid terminalist väljas ootab alati palju taksosid, isegi madalhooajal.

Sõiduhinnad arvutatakse arvestite järgi ja taksojuhi pettused on Sámosel väga haruldased. Ligikaudsed taksohinnad on järgmised:

  • Samose linn - 27 eur
  • Karlovasi - 48 eur
  • Pythagoreion - 10 eur
  • Kampos Marathokampou - 50 eur
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.