Saba
Saba lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Saba.

Transport Saba lennujaamast

Krystof Hajek ajakohastatud 26. 2. 2024

Sabal puudub ühistransport. Saart saab uurida jalgsi, taksoga, autostopiga või rendiautoga. Üksikasjalikku teavet saarel reisimise kohta leiate Saba reisijuhist.

Hotellide hinnad Saba saarel

Rendiauto

Saba saarel ei tegutse ühtegi tuntud autorendifirmat, vaid ainult väikesed kohalikud firmad.

Ainus autorendifirma, millel on oma veebileht, on Morgan Car Rental. Selge veebipõhine broneerimissüsteem koos ajakohase autode saadavusega on aadressil: icssaba.com/car-rental (icssaba.com/car-rental).

Auto tuleb ette broneerida. Lennujaamas ei ole letti, kuid kui teete broneeringu internetis, ootab teid rendiauto töötaja teie saabumisel koos rendiautoga.

Hinnad algavad väikseima auto puhul 55 usd-st.

Takso

Sabal on umbes 10 taksot. Tavaliselt ei oota lennujaamas saabumisel taksosid ja need tulevad terminali alles pärast eelnevat telefonitellimust.

Kõigi taksojuhtide telefoninumbrid on leitavad ametlikul veebilehel sabatourism.com/getting-around.

Sõiduhind on alati 2 inimesele, kes sõidavad koos. Iga täiendava inimese eest tuleb maksta lisatasu 4 kuni 7 usd sõltuvalt vahemaast.

Taksohinnad on kindlaks määratud kohaliku määrusega ja hind ei ole kaubeldav.

  • Tuule poole - 15 usd
  • The Bottom - 22 usd
  • Sadam (Fort Bay) - 26 usd
  • Zion's Hill - 12 usd

Autostopp

Stoppimine on Saba saarel turistide poolt väga levinud ja kui möödasõitval autol on vaba koht, siis 90% juhtudest peatub ta ja viib teid tasuta sihtkohale lähemale.

Jalgsi

Matkamine on üks peamisi tegevusi, milleks turistid Sabale suunduvad.

Lennujaamast saab jalgsi mööda teed Zioni mäele, kust viivad kaunid jalutusrajad kõrgeimale mäele, Mount Scenery'le, ja muudesse kohtadesse. Jalutuskäik mööda teed on siiski suhteliselt sündmustevaene ja viib väga järsult ülesmäge.

Lennujaama lähedal algab aga huvitav rada Spring Bay-Trail (en.mapy.cz) mis kulgeb järsult alla ja üles mööda dramaatilist rannajoont Windwarside'i külla.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.