Teenused Punta Cana lennujaamas

Punta Cana

Uurige, millised teenused ja rajatised on Punta Canas lennujaamas saadaval. Kus on parim koht, kus süüa ja sisseoste teha?

Parimad Punta Cana hotellid

Internet ja wi-fi

Tasuta wifi on saadaval kõigis terminalides. Ühendage end võrku "Punta Cana Wi-fi". Siiski võib signaal olla väga nõrk, eriti väljumisalal.

Saate Dominikaani andmete e-simi kiirelt ja lihtsalt veebist kätte airalo.com.

Kauplused ja supermarketid

Punta Cana lennujaamas on ostuvõimalused väga piiratud. Te läbite pärast turvakontrolli mõlemas terminalis suured duty free kauplused.

Peale seda külastate vaid väikseid poode, kus müüakse suveniire ja väikseid moeaksessuaare.

Lennujaamas ei ole toidupoodi ega apteeki. Saabuvate lendude saalis saab aga vähemalt väikestest poodidest osta jooke või maiustusi.

Söökla

Restorane ja kiirtoidukohti on rohkesti, eriti pärast turvakontrolli.

Üldkasutataval alal leiate enamasti vaid väikseid kohvikuid, samas kui mõlema terminali transiitväljakutel saab külastada ka selliseid tuntud kaubamärke nagu Pizza Hut (24/7), Wendy's, Taco Bell või Cinnabon.

Sularahaautomaadid ja valuutavahetuspunktid

Saabuvate lendude saalides asuvates valuutavahetuspunktides on suhteliselt ebasoodsad vahetuskursid.

Mugavam on raha välja võtta Scotiabanki sularahaautomaadist, mis asub väljaspool saabuvate lendude saali, kus ootavad taksod.

Pagasihoidla

Punta Cana lennujaamas ei ole pagasihoidlat ega automaatseid kappe.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.