Transport Pescara lennujaamast

Pescara

Lennujaama terminal asub Pescara keskusest umbes 5 km lõuna pool ja 107 km kaugusel Apenniinide kõrgeimast mäemassiivist Gran Sasso. Lennujaamale pääseb ainult maanteed mööda.

Vaata Pescara hotelle

Buss Pescara ja Chieti suunas

Pescara lennujaama pääseb TUA ühistranspordibussidega ja Trenitalia spetsiaalsete Pescara Air Linki bussidega.

Pescara Air Link

Trenitalia suured, moodsad punased bussid pakuvad otsest ja peatusteta ühendust Pescara Centrale jaamaga, mis asub otse kesklinnas. Need bussid sõidavad hommikul iga tunni tagant (umbes kell 7.30 kuni 12.30) ja õhtul alates 19.00 kuni südaööni jälle iga tunni tagant.

Bussi sees olevast piletiautomaadist saab osta pileti hinnaga 1,50 eur Pescara kesklinna. Vajalik on sularaha, automaat ei võta vastu kaarte ega paberraha ning juht ei müü pileteid.

Seevastu Trenitalia müügiautomaat saabumissaalis ei saa müüa pileteid ainult Pescarasse, vaid ainult edasiste ühenduste jaoks raudteevõrgus.

Veebis trenitalia.com saate seejärel osta pileti internetis lennujaamast/väljakule (sisestage PESCARA AEROPORTO) ükskõik kuhu raudteevõrgustikus, ümberistumisega Pescara pearaudteejaamas.

Bussipeatus on otse terminali ees.

Ühistransport TUA Abruzzo

Klassikalised rohelised linna- ja linnaliinibussid teenindavad kogu päeva jooksul ebakorrapärase intervalliga umbes 5-20 minutit esmaspäevast laupäevani ja umbes iga 20 minuti tagant kogu päeva jooksul pühapäeviti ja riigipühadel. Üksikasjalik sõiduplaanide otsingumootor on aadressil tua.mycicero.it.

Üksikasjalikku teavet linna liiklemise kohta leiate Pescara reisijuhist.

Pileteid saab osta ainult sularahas juhilt. Teel kesklinnast lennujaama saab pileti osta igast ajalehepoest, kuid lennujaama lähedal ei ole piletimüüjat.

  • 1,10 eur - 1 sõit
  • 1,20 eur - 90-minutiline transfeer
  • 2,70 eur - terve päev

Kui te ei soovi sularahas maksta, saab pileteid osta TUAbruzzo mobiilirakenduse kaudu (saadaval aadressil: App Store / Google Play). Valige valik "Pescara Urbano".

Ühistranspordipeatus asub peatänaval üle parkla, umbes 60 meetri kaugusel terminalist. Lennujaamast väljudes jääb Pescara keskus vasakule. Bussipeatust läbivad järgmised liinid:

  • Liin 8 - kulgeb Pescara Centrale jaamast lähedalasuvasse IPERCOOPi kaubanduskeskusesse.
  • Liin 38 - sõidab lennujaamast ainult Pescara Centrale kaudu Montesilvanosse ja edasi Capelle sul Tavosse.
  • Liin 1005 - kulgeb Pescara Centrale jaamast lennujaama kaudu Chietisse ja Petranicosse.
  • Liin 1010 - sõidab Pescara Centrale jaamast lennujaama kaudu Chietisse ja Serramonacescasse.
  • Liin 1021 - kulgeb Pescara Centrale jaamast lennujaama kaudu Chietisse ja Scafasse.
  • Liin 1022 - kulgeb Pescara Centrale jaamast lennujaama kaudu Chieti ja Abbateggio suunas.
  • Liin 4021 - kulgeb Pescara Centrale jaamast lennujaama kaudu Chietisse.

Pühapäeviti sõidab valdav enamik teenuseid ainult liinil 38, mida täiendavad mõned liinil 4021 toimuvad teenused.

Ühistransport Chietisse

Populaarsesse ajaloolisse Chieti linna, mis on üks Abruzzo piirkonna kõige külastatavamaid, pääseb otse lennujaamast bussiliinidega 1005, 1010, 1021, 1022 ja 4021. Tööpäevadel ja laupäeviti on vaheaeg umbes 10-20 minutit, pühapäeviti ainult 1-2 korda tunnis.

90-minutilise pileti saab osta 1,20 eur eest juhilt või TUAbruzzo mobiilirakenduse kaudu (saadaval App Store 'is / Google Play's). Valige valik "Suburbano".

Rentige auto

Mitmel autorendiettevõtjal on otse lennujaamas müügilauad. Kui soovite minna Abruzzo mägipiirkondi avastama, siis on auto rentimine kindlasti parim variant.

Väiksema konkurentsi tõttu on hinnad siin veidi kõrgemad kui Itaalia suuremates lennujaamades, nii et 4-päevase rendi eest maksate keskmiselt umbes 250 eur.

Takso

Lennujaamas on ametlik taksopeatus kohe väljaspool ootesaali. Pescara kesklinna on fikseeritud hinnad ja te maksate 20 eur ning Chieti kesklinna 35 eur. Tasuda saab tavaliselt ainult sularahas.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.