Hotellid Pariis Orly lennujaama läheduses

Pariis

Orly lennujaamas on ööpäevaringne teenindus, mis pakub sagedasi väljumisi väga vara hommikul või saabumisi väga hilja õhtul. Sellisel juhul võib olla kasulik kasutada mõnda piirkonna hotelli.

Ööbimine terminalis - lahtiolekuajad

Kõik terminalide üldkasutatavad ruumid on avatud 24 tundi ööpäevas. Turvalisuse taga olevad transiitruumid seevastu suletakse enamikus terminalides umbes kell 1:30 kuni 4:30.

Kui soovite säästa raha ja ööbida terminalis, on see võimalik. Olge siiski valmis võimalikeks kontrollideks, mille puhul peate näitama oma piletit.

Ööbimine Pariisi Orly lennujaama terminalis on üks ebamugavamaid Euroopas. Istekohti on väga vähe ja kõigil on käetoed. Öösel toimuvad kõik remondi-, ehitus- ja koristustööd ning te ei leia kogu lennujaamas ühtki rahulikku kohta.

Kõige vaiksemad magamiskohad on 4. terminali 2. korrusel.

Otse terminalide juures

Kaks hotelli on 4. terminalist jalutuskäigu kaugusel ja teistesse terminalidesse saab 15 minutiga või tasuta OrlyVal-automaatrongiga.

Lennujaama ümbrus

Läheduses on veel kümneid hotelle, ja kuigi nende juurde pääsemiseks tuleb kasutada ühistransporti, on hinnad madalamad kui lennujaama hotellide omad. Valime näiteks need hästi ligipääsetavad ja odavad hotellid:

  • Kyriad Hôtel Orly Aéroport - Athis Mons - hinnad alates 90 eur, üks trammipeatus (teine tee kesklinnast) Porte de l'Essonne'i lõpp-punkti, sõit lennujaamast umbes 2 minutit.
  • hotelF1 Rungis Orly - hinnad alates 50 eur, odavaim variant piirkonnas, peate umbes 10 minutit trammiga bussipeatuseni sõitma. Saarinen, kust jalutuskäigu kaugusel on 400 meetrit (saab ühe peatuse kaugusel bussiga 216).
 
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.