Hotellid Pariis Charles de Gaulle lennujaama läheduses

Pariis

Olenemata sellest, kas tegemist on ööbimisega või varahommikuse väljumisega Pariisist, võib lennujaama hotell kindlasti kasuks tulla.

Ööbimine terminalis - lahtiolekuajad

Kõik terminalide üldkasutatavad ruumid on avatud 24 tundi ööpäevas. Turvalisuse taga olevad transiidialad seevastu suletakse enamikus terminalides umbes kella 1:30 ja 4:30 vahel.

Kui soovite raha säästa ja ööbida terminalis, on see võimalik. Olge siiski valmis võimalikeks kontrollideks, mille puhul peate näitama oma piletit.

Ööbimine Pariisi CDG terminalis on üks ebamugavamaid Euroopas. Istekohti on väga vähe ja kõik on käetoega. Öösel toimuvad kõik remondi-, ehitus- ja koristustööd ning te ei leia kogu lennujaamas ühtegi vaikset kohta.

Vaadake hoopis olemasolevaid hotelle Pariisi CDG lennujaama lähedal.

Hotellid otse terminali kõrval

Lennujaama ümbruses on mitmeid hotelle, mille hinnad jäävad vahemikku 130 eur kuni 400 eur öö kohta 2-kohalises toas. Hinnad varieeruvad suuresti sõltuvalt saadavusest.

Lennujaamas ööbimise eeliseks on hommikuse tõusmise aja ärajäämine. Check-inini jõuate 15 minutiga jalgsi või tasuta CDG Val rongiga, ilma et peaksite tegelema lennujaamatransfeeriga.

Lennujaama lähedal asuvad hotellid

Laiemas piirkonnas, eriti Roissy-en-France'i ja Villepinte'i külades, leidub veel kümneid hotelle, mille hinnad algavad alates 40 eur, kuid enamasti on need umbes 90 eur.

Meie poolt kontrollitud odavatest hotellidest soovitame järgmisi hotelle ibis Budget Roissy CDG Paris Nord 2, Premiere Classe Roissy.

Varem tasuta hotellibussid on tühistatud. Enamik hotelle pakub oma transporti, kuid võtab umbes 10 eur, või võite kasutada taksosid.

 
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.