Transport Pafos lennujaamast

PFO

Paphose lennujaam on ideaalne lähtepunkt autoreiside tegemiseks ümber Küprose, kuid sinna pääseb ka ühistranspordiga ja kaugbussidega.

Autorent

Paljud autorendifirmad, sealhulgas tuntud rahvusvahelised firmad, asuvad otse lennujaamas saabuvate lendude saalis. Hinnad on siin peaaegu samad kui Larnaka lennujaamas ning varieeruvad vastavalt hooajale ja broneeringu õigeaegsusele. Kui suvel saab Paphoses nädalase autorendi eest maksta alates 202 eurost, siis talvel langevad hinnad 62 eurost nädalas.

Saate hõlpsasti võrrelda kõiki autorendifirmasid ühe nupuvajutusega võrdlusmootori kaudu.

Võrdle hindu ja broneeri auto

Bussid Paphosesse

Bussipeatus Paphosesse ja teistesse linnadesse suunduvate busside jaoks asub terminali ees, umbes 50 meetri kaugusel väljapääsust paremal. Üksikasjalikku teavet Paphose ühistranspordi kohta leiate ametlikul veebisaidil: pafosbuses.com.

Lennujaamast kesklinna sõidab 2 kohalikku avalikku bussiliini. Pileti saate osta bussijuhilt, infostendist või bussijaamast, valige järgmiste piletitüüpide vahel:

  • 2 eur - 1 sõit kõikjal Paphose ühistranspordis (mitteülekantav pilet).
  • 3 eur - öine pilet ajavahemikul 21:00-04:00, kehtib 1 sõit (ei ole ülekantav).
  • 6,50 eur - päevapilet Paphose ühistranspordi liinidel, kehtib ainult kalendripäeval, mitte 24 tunni jooksul.
  • 15 eur - päevapilet kõigile Küprose bussidele, sealhulgas kaugliinibussidele, kehtib ainult kalendripäeval, mitte 24 tundi.

Paphosesse pääseb järgmiste liinidega, sõit kesklinna kestab umbes 25 minutit.

  • 612 (sõiduplaan/kaart: pafosbuses.com/612) - sõidab linna põhjaosas asuva "Kuningate haua" jaama kaudu peamise rannapiirkonna kaudu lõunas. Buss peatub paljudes kohtades piki randa ja sõidab kord tunnis.
  • 613 (sõiduplaan/kaart: pafosbuses.com/613) - sõidab Paphose ajaloolises linnaosas asuvasse Karavella bussijaama, kust saab ümberistuda enamiku teiste kohalike ja kaugliinide liinidega. Liin sõidab 6 korda päevas.

Otsige hotelle Paphoses

Kahjuks ei teeninda ükski bussiliin esimesi hommikusi väljumisi, seega peate kasutama taksot või andma rendiauto tagasi lennujaamas hommikul enne lendu. Enamik autorendifirmasid lubab tagastamist väljaspool lahtiolekuaega.

Buss Latsi'sse

Lennujaamast sõidab otse ühistranspordiga liin 649 (sõiduplaan/kaart: pafosbuses.com/649) Polis Chrysochose linna, mis asub Latsi ranna ja Akamase rahvuspargi lähedal. See sõidab 4 korda päevas ja piletid on samad, mis eespool nimetatud bussidel Paphosesse.

Bussid teistesse linnadesse

Pafose lennujaama terminalist väljuvad otsebussid ka teistesse Küprose linnadesse:

Lisateave praktiliste nõuannete kohta mitte ainult Küprose transpordi kohta.

  • 30 vaatamisväärsust Küprosel
  • Kui palju mis maksab?
  • Kus Küprosel ööbida?
  • Mida teha Küprosel?

Takso

Taksohinnad lennujaama on reguleeritud ja täpsed summad on kindlaks määratud. Paphose kesklinna maksad 20 eur, Coral Bay kuurorti siis 35 eur.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.