Transport Olbia lennujaamast

Olbia - Sardinia

Olbia lennujaam on ideaalne lähtepunkt Sitsiiliat ümbritsevatele autoreisidele. Terminali ja kesklinna vahel on aga ka tihedad bussiühendused.

Autorent

Kui soovite Sardiiniat omal käel avastada, ringi sõita ja avastada mahajäetud randu või mägikülasid, on parim transpordivahend rendiauto. Olbia lennujaamas asuvad paljud nii kohalikud kui ka rahvusvahelised autorendifirmad. Neid kõiki saate hõlpsasti võrrelda ühe nupuvajutusega, näiteks nende veebisaitide kaudu:

Hinnad varieeruvad suuresti sõltuvalt hooajast ja eriti sellest, kui kaugele ette broneerite. Kui broneerite auto suvehooajaks kuu aega ette, maksate umbes 450 eur nädalas.

Seevastu hooajavälised hinnad algavad juba 60 eur nädalas.

Avastage Sardiinia meie reisijuhi abil ja uurige, kuhu minna:

 • 48 kohta, mida Sardiinias vaadata
 • Kuidas liikuda
 • Parimad ööbimiskohad

Avalik buss Olbia

Kõigi bussiliinide peatused asuvad otse terminali ees ja neid ei saa mööda lasta.

Olbia kesklinnast sõidab lennujaama kohalik ühistransport, nimelt bussiliinid 2 ja 10, mis sõidavad umbes 30-minutilise intervalliga. Sõit linna kestab 15 minutit.

Pilet 90 minutiks (ümberistumine) maksab 1 eur, mis ostetakse lennujaama infopunktist või linnas asuvast ajalehepoest. 24-tunnine pilet (ei saa osta juhilt) maksab 1,50 eur. 24-tunnine pilet (ei saa osta juhilt) maksab 2,80 eur. Ühistranspordipileteid saab osta ka ASPO rakendusest (saadaval Google Play / App Store).

Pange tähele, et need piletid kehtivad ainult Olbia ühistranspordi bussides, mitte ARSTi piirkondlikes bussides.

 • Viimane buss lennujaamast - 23:14 (liin 2); 23:40 (liin 10).
 • Esimene buss kesklinnast - 5:53 alates Via Mameli 6.
 • Kõikide bussiliinide sõiduplaanid: olbia.mycicero.it
 • Olbia transpordiettevõtte veebisait: aspo.it

Buss + rong

Raudtee-ettevõte Trenitalia pakub Olbia AirLink bussiteenust lennujaamast otse jaama (umbes 10 minutit sõitu), mis ühendab kõik rongiliinid Olbiast Golfo Aranci, Sassari, Oristano või Cagliari suunas. Selle bussi jaoks ei saa osta eraldi piletit, vaid ainult rongiga kombineeritud piletit.

Pileti hind lennujaamast kuhugi on alati 1 euro võrra kõrgem kui pilet Olbia jaamast.

Pileteid saab osta internetis aadressil Trenitalia.com.

Piirkondlikud bussid

Piirkondlikud ja kaugbussid Sardiinia ümbruses peatuvad samuti lennujaamas, sõiduplaani saamiseks klõpsake liini numbrile/nimele:

Piletid ostetakse alati juhilt, välja arvatud ARST, mille puhul on parim viis pileti ostmiseks saabuvate lendude saalis asuvas infolauas või DropTicketi rakenduses (saadaval Google Play / App Store'is).

Takso

Lennujaamas on lubatud ainult ametlikud fikseeritud hinnaga taksod.

 • Pardaletuleku hind: 3,50 eur
 • esimesed 5 km: 2,60 eur 1 km kohta
 • 5-45 km: 2,40 eur 1 km kohta
 • Pagas: 1 eur
 • Öine lisatasu 22:00-6:00: +20%.

Tänu linna lähedusele on võimalik lennujaama minna jalgsi. 3,5 km pikkune rada kulgeb kogu ulatuses mööda kõnniteed ja seda saab kõndida umbes 40 minutiga.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.