Transport Nairobi lennujaamast

Flamingod Nakuru linnas

Enamik reisijaid otsustab lennujaamast Nairobi kesklinna sõita taksoga või ideaalis kasutada mobiilirakendusi Uber või Bolt, mis töötavad Nairobis hästi.

Odavaim viis kesklinna jõudmiseks on kohalik bussiliin 34, mis ei ole turistide seas väga populaarne, sest puudub teave ja sõiduaeg on pikk.

Vali parim hotell Nairobi kesklinnas.

Takso / Uber / Bolt

Kõige lihtsam ja turvalisem transport Nairobi kesklinna on takso mobiilirakenduse Uber või Bolt kaudu, mida saab tellida nii terminali 1 kui ka terminali 2 juurde.

Hind arvutatakse vastavalt hetke nõudlusele ning see jääb vahemikku 650 kesi ja 740 kesi.

Tavalised kollased taksod tuleb alati broneerida saabuvate lendude saalis asuvatest spetsiaalsetest letkudest. Teel lennujaama võite takso kutsuda oma hotelli kaudu või tänaval lehvitades, kuid sel juhul on oht, et teilt võetakse mitu korda liiga palju raha.

Taksod Nairobi kesklinna maksavad umbes 850 kes kuni 900 kes.

Rentige auto

Kui soovite Keeniat omal käel avastada ja Nairobist väljapoole minna, soovitame kindlasti rentida auto otse lennujaamas.

Autorendi letid asuvad garaažides lennujaama territooriumi keskel, umbes 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel terminali 1 igast osast. Nädalase rendi hinnad algavad 330 usd-st.

Võrdle hindu ja broneeri auto

Linnabuss

Terminali 1 ühendab kesklinnaga (peamine bussijaam) KBSi bussiliin 34J. Kahjuks ei ole ettevõtte veebilehel asjakohast teavet.

Liini 34J kaarti saate vaadata näiteks Moovitappis.

Bussipeatused ei ole kuidagi tähistatud. Liin 34 sõidab umbes kell 6:30 kuni 21:30 15-20 minutilise sagedusega ja pileti saab osta 50 kese eest ainult bussisiseselt konduktorilt sularahas.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.