Transport Mykonos lennujaamast

Mykonos

Lennujaama teenindavad kohalikud bussid ja taksod ning terminalis on ka autorendifirmad.

Autorent

Mykonos on väike, väga karge saar, kus on palju lahedaid ja randu, kuhu bussiga ei pääse.

Kui soovite Mykonost korralikult avastada, kasutage ühte paljudest rahvusvahelistest või kohalikest rendifirmadest otse terminalis. Nädala hinnad kõrghooajal algavad alates 255 eur.

KTELi bussid

Otse lennujaama hallist väljas on bussipeatus, kus peatuvad bussid, mis sõidavad ainult suvehooajal (juuni-september).

Buss viib teid Mykonose kesklinna lähedal asuvasse peamisse bussijaama Fabrika, samuti linna põhjaosas asuvasse uude sadamasse. Sõiduplaanid leiate aadressilt mykonosbus. com ja pileteid saab osta bussijuhi käest hinnaga 2,50 eur.

Teekond kesklinnast Fabrika jaama kestab umbes 10 minutit ja bussid sõidavad suvel keskmiselt kord tunnis.

Takso

Takso viib teid Mykonose kesklinna 10 minutiga ja hind on 15 eur auto kohta.

Lennujaamas ootab alati palju taksosid, isegi talvehooajal, kui nad ootavad Ateenast saabujaid. Tasuda saab ainult sularahas ja mobiilirakendused nagu Uber või Bolt Mykonosel ei tööta.

Hotellitransfeer

Viimane ja laialdaselt kasutatav võimalus on transfeer teie majutusasutusest. Paljud Mykonose hotellid pakuvad tasuta bussiteenust lennujaama ja sadamasse ning sealt tagasi - sõidu korraldamiseks kontrollige eelnevalt teenuse kättesaadavust.

Vaata Mykonose hotelle

Parvlaevade otsija

Kui plaanite reisi lähedalasuvatele saartele, vaadake praamipiletite hindu näiteks directferries.com, et osta pilet kohe... Kõige levinumad Mykonos - Tinos praamiteenuste hinnad 8 eur.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.